Horoskopi šodien

Svariem vajag relaksēties . AUNS. Jūs visiem apkārtējiem būsiet kā dadzis acīs. Nezaudējiet dūšu, jūs kritizē tādēļ, ka esat spilgta personība.

Svariem vajag relaksēties .
AUNS. Jūs visiem apkārtējiem būsiet kā dadzis acīs. Nezaudējiet dūšu, jūs kritizē tādēļ, ka esat spilgta personība.
VĒRSIS. Kārtojot ar mantojumu vai īpašumiem saistītās lietas, nepaļaujieties uz nezināmiem speciālistiem. Pērkot lielākus pirkumus, noteikti pievērsiet uzmanību preču garantijas laikam.
DVĪŅI. Jūs gaida lieli panākumi gan darbā, gan privātajā dzīvē. Dalieties savos priekos ar tiem, kas jūs ir atbalstījuši grūtībās.
VĒZIS. Rūpējieties par cilvēkiem, taču neaizmirstiet apveltīt ar uzmanību arī tuviniekus. Varat pārkārtot savu mājokli.
LAUVA. Noteikti sasniegsiet visu, ko esat iecerējis, attaisnosies pat pārdrošākās vēlēšanās. Vakarā uzaiciniet ciemos draugus.
JAUNAVA. Jūsu
darbības brīžiem būs neizprotamas, bet galvenais ir tas, vai jūs pats zināt, ko vēlaties panākt.
SVARI. Ja kāds kolēģis jums nelaikā pāries ceļu, jūs būsiet nikns arī uz visiem pārējiem cilvēkiem. Iegādājieties relaksējošas ēteriskās eļļas, tās mazinās spriedzi.
SKORPIONS. Nebrauciet tālu prom no mājām, atlieciet visus darījumu. Ja varat, paņemiet šo dienu brīvu un pavadiet to divvientulībā ar mīļoto cilvēku.
STRĒLNIEKS. Nauda jums būs nepieciešama, taču jūs pēc tās pārāk nekārosiet. Jums nepieciešams būs tikai mīļotais cilvēks un bērni.
MEŽĀZIS. Jūs esat lielu pārmaiņu priekšā, daudzi zīmes pārstāvji sāks baudīt sava sūrā darba augļus, bet citiem šis brīdis būs priekšā.
ŪDENSVĪRS. Neapšaubiet kolēģu ieteikumu lietderību, taču arī pilnībā tiem neuzticieties. Vairāk laika veltiet domu sakārtošanai.
ZIVIS. Jums būs dota izvēles iespēja, varēsiet vai nu virzīties pa karjeras kāpnēm, vai arī samierināties ar esošo darbu.
Horoskopu pasaule

Citu datumu laikraksti

  • Oktobris - zemliku mēnesis

    Šis ir laiks, kad, atstājot aiz sevis krāšņu lapu zeltu, dienu nomaina tumši violeta nakts, pilna mistikas, burvības un smeldzes.Šis ir laiks, kad,...

  • Zemes dienestā gatavojas reorganizācijai

    Līdz nākamā gada sākumam tiks pabeigta Valsts zemes dienesta reorganizācija, kas paredz mainīt zemes dienesta funkcijas un izveidot jaunu...

  • Alūksnē atver daudzveidīgu pakalpojumu biroju

    Alūksnē šonedēļ ir atvērts jauns Juridisko, grāmatvedības, tūrisma un lietišķo pakalpojumu birojs. To izveidojušas piecas alūksnietes - Ilze Rubene,...