Horoskopi šodien

Jaunavām laiks prezentācijām . AUNS. Dīvainā kārtā jūs nokļūsiet tur, kur jums tobrīd nevajadzētu atrasties, dzirdēsiet to, kas nebūs domāts jūsu ausīm un saņemsiet naudu, kas sākumā pat nepienāksies jums.

Jaunavām laiks prezentācijām .
AUNS. Dīvainā kārtā jūs nokļūsiet tur, kur jums tobrīd nevajadzētu atrasties, dzirdēsiet to, kas nebūs domāts jūsu ausīm un saņemsiet naudu, kas sākumā pat nepienāksies jums.
VĒRSIS. Ja nejūtaties vesels, labāk neejiet ārā no mājām, bet paliekat gultā. Arī tiem, kas neizjūt fizisku diskomfortu, ieteicams dzert zāļu tējas.
DVĪŅI. Jūsu spēkos ir iegūt visu, ko jūsu sirds vēlas. Ja netiekat ar visu galā viens, iesaistiet darbos pārējos ģimenes locekļus vai arī draugus.
VĒZIS. Būsiet tik nepraktisks un izklaidīgs, cik vien tas ir iespējams. Neejiet pa greiziem ceļiem. Neceliet nekārtības sabiedriskās vietās.
LAUVA. Jūsu ārējais izskats liecinās par to, ka esat nolēmis iegūt to, kas jums pēc taisnības pienākas. Esiet uzmanīgāks ar tiem, kas jūs slavina.
JAUNAVA. Pedagogiem, kultūras darbiniekiem un sociālajiem darbiniekiem būs lieliska izdevība izrādīt profesionālās zināšanas. Labs laiks prezentācijām.
SVARI. Nedomājiet, ka varat paveikt visu, ko esat iedomājies, esiet reālāks savās iegribās. Dzīvojiet saskaņā ar saviem līdzekļiem.
SKOPIONS. Nav izslēgti sarežģījumi attiecībās ar kādu augstākstāvošo personu. Ja necelsiet lielu brēku, jūsu pāridarītājs drīz pats nāks pie jums ar izlīgumu.
STRĒLNIEKS. Jūs saasināti uztversiet uz sevi attiecināto kritiku, daudzi saies pamatīgos ragos ar darba devēju.
MEŽĀZIS. Jums ļoti patiks skaistas lietas, gardi ēdieni, smalki dzērieni un izskatīgi pretējā dzimuma pārstāvji. Precētie būs pakļauti pastiprinātai kontrolei.
ŪDENSVĪRS. Nepriecājieties par citu nelaimi, arī jums reiz var pienākt diena, kad viss sāk iet greizi. Centieties izskaust negatīvās rakstura īpašības.
ZIVIS. Jūsu pacietības mērs būs apbrīnojams, izvest jūs no rāmjiem būs neiespējami. Metoties mīļotā cilvēka apskāvienos, izjutīsiet patiesu atvieglojumu.
horoskopu pasaule

Citu datumu laikraksti

  • Naglu ciemā tagad pārsvarā saimnieko ienācēji

    Malienas pagasta apdzīvotajā vietā Naglas dzīve rit tāpat kā jebkurā pagastā. Naglās māju nav daudz, bet to kādreizējie īpašnieki jau aizgājuši...

  • Monētu savienības - jau pirms 600 gadiem

    Ekonomikai un tirdzniecībai ir kopējas attīstības likumsakarības, viena - aptvert arvien lielāku teritoriju.Ekonomikai un tirdzniecībai ir kopējas...

  • Jauna iespēja skolēniem

    Rudens un jaunā mācību gada sākums skolēniem un skolotājiem rada jaunus pienākumus, bet sniedz arī jaunas iespējas.Rudens un jaunā mācību gada sākums...