Horoskopi šodien

Jaunavai jāatpūšas kopā ar ģimeni. AUNS. Padomājiet, vai ar pašreizējo uzvedību nekaitējat sev un apkārtējiem, varbūt ir vērts mainīt uzskatus un attieksmi pret dzīvi. Ieprieciniet kādu sev tuvu cilvēku ar mīļu dāvaniņu.

Jaunavai jāatpūšas kopā ar ģimeni
AUNS. Padomājiet, vai ar pašreizējo uzvedību nekaitējat sev un apkārtējiem, varbūt ir vērts mainīt uzskatus un attieksmi pret dzīvi. Ieprieciniet kādu sev tuvu cilvēku ar mīļu dāvaniņu.
VĒRSIS. Daudz laika veltīsiet mājas dzīvei, ģimenei. Ar spītību un ātro dabu nesabojājiet brīvdienu un attiecības ģimenē. Uzmanību piesaistīs kāda jauna un interesanta persona.
DVĪŅI. Labprāt vēlēsieties doties nelielā ceļojumā. Daži būs nolēmuši mainīt dzīvesvietu vai arī atpūsties ārpus ierastajiem apstākļiem.
VĒZIS. Ja divi strīdas, nemetieties par šķīrējtiesnesi, beigu beigās konfliktsituācijā varat nonākt arī jūs. Piemērots laiks ģimenes pasākumiem un netāliem ceļojumiem.
LAUVA. Nav ieteicams kaut ko mainīt dzīvesvietā, arī sadzīviskās problēmas nerisināsies, kā gribētos. Iespējams konflikts ar radinieku.
JAUNAVA. Būsiet dzīvespriecīga un pozitīvi noskaņota. Ieteicams apmeklēt kādu sabiedrisku pasākumu kopā ar ģimeni.
SVARI. Tiecieties ar domubiedriem, apmainieties pieredzēm ar draugiem. Tomēr uzmanieties, kāds jūsu draudzību var arī savtīgi izmantot. Padomājiet, kā izklaidēt mīļoto cilvēku.
SKORPIONS. Attiecībās ar citiem vēlēsieties ieturēt zināmu distanci. Ieteicams pievērst uzmanību bērnu uzvedībai un brīvā laika pavadīšanas iespējām. Izrunājieties ar viņiem, bet neesiet ļoti bargs.
STRĒLNIEKS. Kāds radinieks pārpratīs jūsu labos un nesavtīgos nolūkus. Vakarā varat saskarties ar agresīvi noskaņotu personu. Nav ieteicams pārmērīgi lietot alkoholu.
MEŽĀZIS. Atturieties no citu pamācīšanas un kritizēšanas, tā varat iegūt nevajadzīgus ienaidniekus. Labvēlīgs laiks dzīvokļa, mājas remontam vai labiekārtošanai.
ŪDENSVĪRS. Var rasties iespaids, ka jūs kāds vēlas izmantot vai apkrāpt. Otrā pusīte būs neapmierināta, ja visu plānosiet un darīsiet individuāli. Centieties atrast kompromisu starp jūsu un partnera vēlmēm.
ZIVIS. Daudz laika veltīsiet sarakstei un kontaktiem ar draugiem. Vēlēsieties, lai jums apkārt ir daudz sabiedroto, tāpēc aicināsiet ciemiņus vai arī pats dosieties sabiedrībā. Gaidāma kāda daudzsološa iepazīšanās.
Horoskopu pasaule

Citu datumu laikraksti

 • Naglu ciemā tagad pārsvarā saimnieko ienācēji

  Malienas pagasta apdzīvotajā vietā Naglas dzīve rit tāpat kā jebkurā pagastā. Naglās māju nav daudz, bet to kādreizējie īpašnieki jau aizgājuši...

 • Monētu savienības - jau pirms 600 gadiem

  Ekonomikai un tirdzniecībai ir kopējas attīstības likumsakarības, viena - aptvert arvien lielāku teritoriju.Ekonomikai un tirdzniecībai ir kopējas...

 • Jauna iespēja skolēniem

  Rudens un jaunā mācību gada sākums skolēniem un skolotājiem rada jaunus pienākumus, bet sniedz arī jaunas iespējas.Rudens un jaunā mācību gada sākums...

 • Aicinām sievietes kļūt par SOS mātēm!

  Līdz 23.septembrim Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija aicina pieteikties sievietes, kuras vēlētos kļūt par SOS mātēm bez vecāku aprūpes palikušiem...

 • Par Gaujas plostnieku stāsta leģendas

  “Ilgupes” - tādu skanīgu un neparastu vārdu mājai izvēlējies Ulda Jaukuļa vectēvs Pēteris. Sikšņu mežā viņš līda līdumus."Ilgupes" - tādu skanīgu un...

 • Atver trešo informācijas centru rajonā

  Vakar Pededzes pagastā atvēra tūrisma informācijas centru, kas ir trešais pēc projekta rajonā. Centra vadītājas pienākumus veiks pagasta padomes...