Horoskopi šodien

Jaunavai ieteicams darboties pa māju.

Jaunavai ieteicams darboties pa māju
AUNS. Veiciet pārkārtojumus iedzīvē, varat mainīt dzīvokļa krāsas, mēbeles, jūsu gaume būs arī pārējiem ģimenes locekļiem pa prātam. Ja nevarat nosēdēt mājās, dodieties ar ģimeni ciemos.
VĒRSIS. Runājiet ar atvasītēm maigāk, nekomandējiet ik uz soļa, jo arī pats bijāt bērns. Dažiem būs ļoti romantisks noskaņojums, viegli sapratīsieties ar pretējo dzimumu.
DVĪŅI. Nenogurdināmā zinātkāre neļaus mierīgi atpūsties, būsiet jaunas informācijas meklējumos. Piemērots laiks kvalifikācijas paaugstināšanai un problēmu risināšanai.
VĒZIS. Esiet atbrīvotāks, beidziet domāt par darbu, citādi sabojāsiet dienu mīļajiem, kuri jau laikus ir padomājuši par šīsdienas kopīgām izklaidēm.
LAUVA. Lieliska diena, lai tiktos ar radiem un draugiem. Arī izklaides pasākumu apmeklēšana sniegs lielisku gandarījumu, sastapsiet sen neredzētus paziņas.
JAUNAVA. Varat darboties pa māju vai arī doties uz laukiem pie radiem. Pasekojiet līdzi bērniem, centieties paplašināt viņu redzesloku.
SVARI. Ar viegliem mājieniem strauji kusīs jūsu naudiņa, jo vēlēsieties baudīt neatkarību un izpriecas. Rimstieties, pirms neesat palicis bez santīma, jo parādi jums var sagandēt iecerēto.
SKORPIONS. Būsiet tā aizrāvies ar mistiskās pasaules pētīšanu, ka aizmirsīsiet par visiem pienākumiem un pat par kādu svarīgu tikšanos. Lai neiekļūtu nepatikšanās, nesoliet vairāk kā spējat izpildīt.
STRĒLNIEKS. Viss ikdienišķais liksies pagalam apnicis un pelēks, taču, ja vēlaties piedzīvojumus un kaut ko oriģinālāku, kontrastaināku, dodieties uz kādu eksotiskāku vietu un beidziet gausties par dzīvi.
MEŽĀZIS. Pacentieties noorganizēt šo dienu romantiskā garā, jo arī otrā pusīte ir noilgojusies pēc jūsu tuvības un uzmanības. Ja nevēlaties sēdēt mājās, dodieties uz kādu romantisku kafejnīcu.
ŪDENSVĪRS. Centieties darīt tā, lai vilks būtu paēdis un kaza paliktu dzīva. Nav ieteicami asi protesti pret tuvākajiem, labāk atrisiniet visas nebūšanas miera ceļā. Vakarpusē satiksiet kādu senu draugu.
ZIVIS. Mīļotais cilvēks būs patīkami pārsteigts par jūsu uzmanības apliecinājumiem un, protams, pretī saņemsiet to pašu. Iepērkoties nebūs jātērē daudz laika, jo viss, ko meklēsiet, pats dosies jums. rokās.
Horoskopu pasaule

Citu datumu laikraksti

 • Rezumē projekta gaitā paveikto

  Jūlija vidū Alūksnes rajona cilvēkus ar invaliditāti apvienojošo nevalstisko organizāciju izveidotā darba grupa piedalījās konferencē “Neko par mums...

 • Par alkoholu un tabaku

  Latvijā 15 gadu laikā ir izveidojusies prakse izdabāt ārzemniekiem. Cik tas sevi ir attaisnojis, statistika noklusē.Latvijā 15 gadu laikā ir...

 • Grāmatu svētki kļūst arvien populārāki

  Alūksnē 4. Grāmatu svētki notiks 4.novembrī, bet citur tos svin jau kopš februāra. Svētku iniciatore un organizatore Biruta Eglīte secina, ka tie...

 • Mūsu bagātība ir daba un cilvēki

  Saulainā 18.augusta rītā Kolberģī pie pagasta pašvaldības ēkas pulcējās riteņbraucēji ar mugursomām plecos. Šis ir jau piektais gads, kad notiek...

 • Pieņem projektu pieteikumus

  Lauku atbalsta dienestā izsludināta atklāta konkursa projektu pieteikumu pieņemšanas atsākšana Eiropas Lauksaimniecības virzības un garantiju fonda...

 • Itāļi grib sadarboties ar Alūksnes uzņēmējiem

  Alūksnes pilsētas domes vadība, tautsaimnieku biedrības “Alta” vadītājs Andis Krēsliņš un SIA “Lignos” direktors Ilmārs Kols nesen Alūksnē tikās ar...