Horoskopi šodien

Jaunavas nevar būt lētticīgas. AUNS. Pavisam negaidīti nonāksiet pie atziņas, ka ar nelieliem apgriezieniem esat nonācis pie mērķa. Jūsu otrā pusīte būs laimīgāka, ja veltīsiet tai vairāk uzmanības nekā draugiem.

Jaunavas nevar būt lētticīgas.
AUNS. Pavisam negaidīti nonāksiet pie atziņas, ka ar nelieliem apgriezieniem esat nonācis pie mērķa. Jūsu otrā pusīte būs laimīgāka, ja veltīsiet tai vairāk uzmanības nekā draugiem.
VĒRSIS. Tie, kuru darbs saistīts ar klientu piesaisti, gūs lieliskus panākumus darbības jomās. Lieliskā saskarsmes prasme radīs apkārtējos uzticību un pārliecību par jūsu spējām. DVĪŅI. To, kas jāsaprot kā pats par sevi saprotams, uztversiet kā milzu problēmu. Neradiet no mušas ziloni, tad arī pasaule liksies saulaināka, un jums pavērsies daudz jaunu iespēju.
VĒZIS. Varat iegādāties ko jaunu un sen lolotu, tikai nepērciet lētuma dēļ, jo skopais maksā divreiz. Vakaru pavadiet pēc iespējas interesantāk.
LAUVA. Varat rādīt, uz ko esat spējīgs, labs laiks, lai kaut ko mainītu gan personiskajā, gan arī darba jomā. Nepievērsiet uzmanību traucējošiem faktoriem, neļaujiet citiem sevi kavēt.
JAUNAVA. Neesiet pārāk lētticīgs, neuzķerieties uz konkurentu izliktiem slazdiem. Ja pēkšņi jūtat, ka kāds jūs vazā aiz deguna, izliecieties, ka neredzat.
SVARI. Piesakoties kādam par aizstāvi, pārliecinieties, vai esat informēts par situāciju visos sīkumos. Apmeklējiet stilistu vai frizieri, jo jūsu vizuālajam tēlam ir nozīme ceļā uz uzvaru.
SKORPIONS. Nespēsiet saprasties ar citiem cilvēkiem, tāpēc svarīgus darbus atlieciet uz citu dienu. Ieteicams pabūt vienatnē, lai sakopotu domas.
STRĒLNIEKS. Nav ieteicams riskēt, jo mazākā kļūda var radīt ievērojamus zaudējumus. Taču, ja kādam ir liela apņēmība un pacietība, var pierādīties arī pretējais.
MEŽĀZIS. Pieklājīgas uzvedības manieres un elegance padarīs jūs īpaši ievērojamu. Augsti darba rādītāji būs tiem, kuri veic smagnējus darbus, taču intelektuālā darba darītājiem ne visai auglīgs laiks.
ŪDENSVĪRS. Ja kāds kolēģis nebūs apmierināts ar jūsu darba paņēmieniem, tad priekšniecība būs gluži pretējās domās, un jūs izpelnīsieties augstāku atzinību nekā pārējie.
ZIVIS. Šobrīd labāk peldiet pa straumi, nevis turieties tai pretī. Centieties no viesībām atgriezties mājās laikus.
Horoskopu pasaule

Citu datumu laikraksti

  • Mūsu bagātība ir daba un cilvēki

    Saulainā 18.augusta rītā Kolberģī pie pagasta pašvaldības ēkas pulcējās riteņbraucēji ar mugursomām plecos. Šis ir jau piektais gads, kad notiek...

  • Pieņem projektu pieteikumus

    Lauku atbalsta dienestā izsludināta atklāta konkursa projektu pieteikumu pieņemšanas atsākšana Eiropas Lauksaimniecības virzības un garantiju fonda...

  • Itāļi grib sadarboties ar Alūksnes uzņēmējiem

    Alūksnes pilsētas domes vadība, tautsaimnieku biedrības “Alta” vadītājs Andis Krēsliņš un SIA “Lignos” direktors Ilmārs Kols nesen Alūksnē tikās ar...