Horoskopi šodien

Brīvās Jaunavas var sastapt izredzēto.

Brīvās Jaunavas var sastapt izredzēto
AUNS. Necietīsiet, ja kāds jūs ierobežos un norādīs, ko un kā darīt. Pieglaudiet radziņus, citādi brīvdienās paliksiet viens. Ieklausieties mīļotā lūgumā un pacentieties to izpildīt.
VĒRSIS. Būsiet īpaši apgarots, daudz diskutēsiet par filozofiskām un psiholoģiskām tēmām. Pārkārtojiet mitekli, atsvaidziniet krāsas. Vakaru varat pavadīt krodziņā draugu sabiedrībā.
DVĪŅI. Dienas lielāko daļu pavadīsiet, nerēķinoties ar citu interesēm, tas, protams, radīs negatīvu reakciju no otrās pusītes. Netērējiet naudu.
VĒZIS. Lielāku uzmanību derētu pievērst attiecībām
ar otro pusīti,
pretējā gadījumā varat palaist garām kādu būtisku notikumu.
LAUVA. Būsiet pats jautrības un dzīvesprieka iemiesojums. Ar dzīvesprieku un enerģiju aizrausiet jebkuru, kurš būs kopā ar jums. Dodieties ar ģimeni uz kādu jautru pasākumu vai atpūtas vietu.
JAUNAVA. Daudz kas būs atkarīgs no jūsu iejūtības un sapratnes pret tuviniekiem. Ja ir iespēja, apmeklējiet radus un draugus, ja ne, tad nosūtiet viņiem kādu ziņu. Brīvie var sastapt izredzēto.
SVARI. Šābrīža plāni var ievirzīties ne visai patīkamā gultnē. Nāksies pielikt ne mazums pūļu, lai situāciju uzlabotu. Izvairieties no agresīviem cilvēkiem.
SKORPIONS. Būsiet nolēmis šo dienu pavadīt mājās, lai sakārtotu sevi gan iekšēji, gan ārēji. Draugu uzaicinājums uz kafijas tasi var mainīt jūsu plānus. Ja jūtaties emocionāli uzvilkts, pie auto stūres labāk nesēdieties.
STRĒLNIEKS. Nekas nerodas pats no sevis, un pat mazākais piliens jūrā var tapt par okeānu. Nepieļaujiet, lai straujā emociju maiņa ietekmē jūsu attiecības ar mīļoto cilvēku.
MEŽĀZIS. Būsiet radiem par šķīrējtiesnesi, taču, pirms metieties uz vienu vai otru pusi, noskaidrojiet visus strīda iemeslus līdz sīkumiem. Jums negaidot var trāpīt Amora izšautā bulta.
ŪDENSVĪRS. Jūsu pārmaiņu gars būs jaušams jau no paša rīta, savus nodomus skaļi paudīsiet otrajai pusītei, taču, sev par izbrīnu, saņemsiet atbalstu, nevis noraidījumu.
ZIVIS. Beidzot varēsiet pabūt kopā ar mīļajiem un baudīt brīvdienu no visas sirds. Uzklausiet atvasīšu priekšlikumus, un šī diena vēl ilgi būs jūsu patīkamākajās atmiņās.
Horoskopu pasaule

Citu datumu laikraksti