Horoskopi šodien

Lauvām gaidāma veiksme. AUNS. Jums būs tik daudz darba, ka liksies diena krietni par īsu. Neuztraucieties un neceliet brēku, ja sāksiet ar svarīgāko, tad paspēsiet arī visus pārējos darbiņus.

Lauvām gaidāma veiksme.
AUNS. Jums būs tik daudz darba, ka liksies diena krietni par īsu. Neuztraucieties un neceliet brēku, ja sāksiet ar svarīgāko, tad paspēsiet arī visus pārējos darbiņus.
VĒRSIS. Iespējams, kāds nelabvēlis gatavo jums šķēršļu jūru, tāpēc esiet šobrīd īpaši stabils un modrs. Nešaubieties par savām spējām.
DVĪŅI. Par katru cenu tieksieties pēc uzslavām. Brīžiem būs tā, ka apkārtējie apbrīnos jūsu entuziasmu. Labus nopelnus gūs tie, kuri darbojas reklāmas un rakstniecības jomā.
VĒZIS. Ievērojiet piesardzību, parakstot līgumus. Nepieļaujiet, ka jūs var viegli pierunāt vai kā citādi ietekmēt no malas.
LAUVA. Lauvām gaidāma veiksme, beidzot tiksiet iekšā pa durvīm, kuras līdz šim jums bija slēgtas. Taču pirms pieņemiet uzaicinājumu, pārbaudiet, vai te nav kaut kas aizdomīgs.
JAUNAVA. Ja padosieties grūtībām, neko no ieplānotā nepaveiksiet. Taču, ja būsiet nelokāma un stingri stāvēsiet uz savām kājām, ar katru nākamo piegājienu sasniegsiet arvien augstākus mērķus.
SVARI. Mazāk runājiet, bet vairāk dariet. Ja darbojieties mākslas aprindās vai mūzikas jomā, radīsiet lieliskas idejas, kuras nesīs labu peļņu nākotnē. Atbrīvojieties no visa liekā.
SKORPIONS. Jo dziļāk raksiet, jo vairāk saskatīsiet un iegūsiet. Pēc padoma varat griezties pie pieredzējušākiem kolēģiem. Atrodiet laiku, lai varētu izrunāties ar mīļajiem.
STRĒLNIEKS. Jo vairāk citiem uzstāsiet, jo lielāku plaisu radīsiet attiecībās. Domājiet, ko jūs sakāt. Nav ieteicami pēkšņi lieli pirkumi.
MEŽĀZIS. Jautrais noskaņojums un optimisms palīdzēs tikt galā ar jebkuru pienākumu un darbu bez piepūles. Kāds var sastapt ilgi gaidīto un vienīgo otro pusīti.
ŪDENSVĪRS. Visām lietām pieiesiet ar īpašu nopietnību. Varat slēgt jaunus darījumus. Kādam iespējamas nesaskaņas ar jaunāko paaudzi.
ZIVIS. Neuztveriet visu ar aizdomām un nepārmetiet otram par jums šķietamo neuzticību. Ja uzstāsiet uz savu, sarausiet līdzšinējās attiecības. Kārtīgi apdomājiet visus par un pret.
Horoskopu pasaule

Citu datumu laikraksti

 • Pļaujas svētkos kurinās podnieku cepli

  Alūksnes Pilsētas svētkos keramiķi prezentēja pārvietojamu apdedzināšanas krāsni.Alūksnes Pilsētas svētkos keramiķi prezentēja pārvietojamu...

 • Būs pasākums jaunajiem skolotājiem

  Nākamnedēļ Alūksnes rajonā risināsies jaunajiem skolotājiem veltīts pasākums “Pa Grestes pedagoģisko atziņu ceļiem”.Nākamnedēļ Alūksnes rajonā...

 • Sāk apsekot lauku saimniecības

  No 13. līdz 29.augustam Alūksnes rajona pagastos notiek lauku saimniecību struktūras apsekojums.No 13. līdz 29.augustam Alūksnes rajona pagastos...

 • Būs zvaigžņu lietus

  Naktī no 12. uz 13.augustu Latvijā būs novērojams zvaigžņu lietus.Naktī no 12. uz 13.augustu Latvijā būs novērojams zvaigžņu lietus. Sākot no jūlija...

 • Rīgā - jaunas, labākas iespējas

  Pēc pārnākšanas strādāt uz Rīgu es nopelnu gandrīz divreiz vairāk nekā iepriekš, turklāt noteikti izmantošu arī citas labās iespējas, kas paveras...

 • Suminās sakoptāko sētu saimniekus

  Līču ģimene: lepojas, ka dzīvo sakārtotā vidē. Mārkalnē piektdien un sestdien notiks pagasta svētki “Nāc gavilēt!”, kuros galvenais notikums -...