Horoskopi šodien

Lauva gūs sabiedrības atzinību . AUNS. Kāds nelabvēlis var traucēt jūsu nodomu īstenošanā. Ja tiekaties ar jauniem sadarbības partneriem, centieties pēc iespējas vairāk uzzināt viņu turpmākās sadarbības nodomus.

Lauva gūs sabiedrības atzinību .
AUNS. Kāds nelabvēlis var traucēt jūsu nodomu īstenošanā. Ja tiekaties ar jauniem sadarbības partneriem, centieties pēc iespējas vairāk uzzināt viņu turpmākās sadarbības nodomus.
VĒRSIS. Trauksieties vēja spārniem un gūsiet lielisku panākumus ikvienā darbības jomā. Padomājiet par lielākiem projektiem un sāciet meklēt atbalstītājus.
DVĪŅI. Būsiet apkrāvies ar esošiem darba pienākumiem un saņemsiet arī daudz no jauna. Pārvariet depresiju. Nepieļaujiet, ka darba devējs redz jūsu neapmierinātību.
VĒZIS. Jaunās pārmaiņas personīgajā dzīvē var radīt sarežģījumus darbā. Esiet stiprs un neizrādiet savu sašutumu. Esiet uzmanīgs finansiālajos darījumos. Nav vēlami lieli pirkumi.
LAUVA. Par katru cenu gribēsiet gūt sabiedrības atzinību, tas dos jums lielu enerģiju. Gaidāms kāpums profesionālajā jomā.
JAUNAVA. Kļūdains uzskats par savām spējām neļaus jums īstenot lielus projektus. Esiet pārliecinātāks un nebaidieties no neveiksmēm.
SVARI. Neesiet tik egoistisks, ļaujiet padarboties arī kolēģiem. Dažās jomās viņu padomi var būt īpaši noderīgi.
SKORPIONS. Kamēr vadības pults būs jūsu rokās, darbi ritēs bez aizķeres, bet, ja situācija mainīsies, izjutīsiet kavēkļus. Attiecībās ar kolēģiem centieties panākt kompromisu.
STRĒLNIEKS. Ātri uztversiet galveno lietu būtību un tiksiet galā ar jebkuru problēmu. Esiet sabiedriskāks un pretimnākošāks, palīdziet grūtā brīdī arī citiem cilvēkiem.
MEŽĀZIS. Atcerieties, jo vairāk šķēršļu, jo stiprāka jūsu būtība un varēšana. Darbā jūs gaida ievērojami panākumi, taču mājās iespējamas nesaprašanās, kam par iemeslu būs jūsu aizņemtība darbā.
ŪDENSVĪRS. Esiet uzmanīgs, lai nesaceltu vētru ūdens glāzē. Sakāpinātas emocijas var samezglot daudzas attiecības, tāpēc esiet diplomātiskāks.
ZIVIS. Intelektuālā darba Zivis gūs labus sasniegumus. Labās uzvedības manieres un ieklausīšanās citos izcels jūsu personību sabiedrībā.
Horoskopu pasaule

Citu datumu laikraksti

 • Iespēja saņemt atbalstu

  Kopienu iniciatīvu fonds izsludina “Mazo piešķīrumu programmu”.Kopienu iniciatīvu fonds izsludina "Mazo piešķīrumu programmu". Programma sniegs...

 • Dosies uz teātra sporta nometni

  Ilzenes pamatskolas teātra studijas “Kurmis” (režisore Agita Līdumniece) dalībnieki no 8. līdz 11.augustam piedalīsies Latvijas teātra sporta nometnē...

 • Tiekas dāmu kluba dalībnieces

  Šonedēļ kārtējā tikšanās reize bija Ilzenes pagasta dāmu kluba “Baltā puķe” dalībniecēm. Sievietes pārrunāja paveikto un aktivitātes rudenī.Šonedēļ...

 • Par brīvību un kontracepciju...

  Ir vasaras pilnbrieda laiks, kad bieži ducina pērkona negaiss, lietus mijas ar sauli. Gluži kā dzīvē - veiksmes ar neveiksmēm, sapņi ar īstenību,...

 • Alūksnē pirmo reizi būs ūdens motociklu sacensības

  Nākamās nedēļas nogalē, 13.augustā, uz Alūksnes ezera pirmo reizi risināsies ūdens motociklu sacensības - Latvijas čempionāta ūdens motocikliem...

 • Ilzenē būs jauns rotaļlaukums

  Ilzenes pagastā līdzšinējā bērnu rotaļlaukuma vietā pagasta centrā pašlaik top jauns laukuma iekārtojums.Ilzenes pagastā līdzšinējā bērnu...