Horoskopi šodien

Vēzim jācenšas pielāgoties apstākļiem.

Vēzim jācenšas pielāgoties apstākļiem
AUNS. Sarežģījumus var radīt materiālais stāvoklis, jo, iespējams, vēlēsieties kaut ko iegādāties, taču tam var nepietikt līdzekļu. Neesiet tik liels materiālists, ieprieciniet ģimeni ar kādu kopīgu pasākumu.
VĒRSIS. Izstarosiet dzīvesprieku un optimismu. Darbi būs paveikti un nu varēsiet sevi ziedot ģimenei. Lielu gandarījumu un prieku sagādās jūsu atvasītes!
DVĪŅI. Neesiet tik spītīgs un padomājiet arī par otru pusi. Piekrītiet tās uzaicinājumam un redzēsiet, cik jauka būs šī diena. Piedzīvosiet ne mazums kaislīgu un intīmu brīžu.
VĒZIS. Tieciet skaidrībā ar sevi. Neesiet tik svārstīgs savās domās, centieties pielāgoties apstākļiem. Uzmaniet atvasītes, jo viņi var sastrādāt ne mazums blēņu.
LAUVA. Dodieties pie dabas. Daži gribēs tā kārtīgi izlādēties un iztrakoties. Taču atcerieties, ja esat precēts, tad, atgriežoties mājās, varat justies vientuļš un negaidīts.
JAUNAVA. Nepadodieties neapmierinātībai, domājiet optimistiski un dariet labus darbus. Varat iegādāties kādu sadzīvei nepieciešamu lietu. Mīlestībā piedzīvosiet sen aizmirstas kaislības!
SVARI. Nestresojiet un saglabājiet līdzsvaru, tā jūs vieglāk un ātrāk tiksiet galā ar problēmām. Attiecībās ar laulāto necentieties ielīst viņa dvēselē, gan pats atradīs brīdi, kad izkratīt jums bēdas.
SKORPIONS. Iespējami daudz jauni pavērsieni un jaunas izmaiņas personiskajā dzīvē. Mājas darbi veiksies ar lielu prieku, un apkārtējie novērtēs jūsu lielisko gaumi un kārtību.
STRĒLNIEKS. Brīvdienu baudīsiet aktīvā atpūtā. Ja vēlaties pavizināties pa upi vai jūru, ievērojiet visus drošības noteikumus. Neesiet pārgalvīgs, peldoties svešā vietā.
MEŽĀZIS. Ja būsiet pārāk uzstājīgs ar savu viedokli, iespējams, vairāk sarežģīsiet līdzšinējās attiecības. Ja spēsiet ar mīļoto rast kopīgu valodu, diena izdosies lieliska un paliks vēl ilgi jūsu atmiņā.
ŪDENSVĪRS. Necentieties diskutēt par jomu, kuru īpaši nepārzināt, varat iekļūt divdomīgā situācijā. Kādam radīsies interese par astroloģiju. Laba sapratne valdīs sarunās ar bērniem.
ZIVIS. Daudz dažādu notikumu un pavērsienu diena. Ja dodieties tālākā ceļā, pārbaudiet savu braucamo. Atpūtieties pie jūras, stipriniet veselību ar ikrīta kontrastdušu!
Horoskopu pasaule

Citu datumu laikraksti

 • Kontrolē pastiprināti

  Pārtikas un veterinārais dienests vasaras karstajā periodā pastiprināti kontrolē, kā tirdzniecības vietās, veikalos, sabiedriskās ēdināšanas...

 • Skatītājus priecē ar pirmizrādi

  Vakar Kolberģa bērnu teātra studija skatītājiem vērtējumam nodeva pirmizrādi - H.Paukša lugu “Raganas trīs noslēpumi”.Vakar Kolberģa bērnu teātra...

 • Karstajā laikā veikalu plaukti kļūst tukšāki

  Gaisa temperatūra dienvidū sasniedz pat 30 grādus, un kāda alūksniete stāsta, ka vakarpusē veikalā vairs nav bijis gāzētā minerālūdens.Gaisa...

 • Izglītos, kā sākt uzņēmējdarbību

  Vidzemes attīstības aģentūras izstrādātais projekts “Jaunu komercsabiedrību un pašnodarbinātības veicināšana Vidzemes reģionā”, kurā kā partneri...

 • Pusaudži var piedalīties grāmatas veidošanā

  “Latvenergo” sācis izglītojošas grāmatas sagatavošanu 5. - 7.klašu skolēniem. Tās tapšanā aicināti iesaistīties skolēni, kas var piedalīties...

 • Aicina pieteikties pagasta konkursā

  Ziemeru pagasta padomes sēdē apstiprināja konkursa nolikumu “Sakoptākā sēta 2005”. Tajā noteikts, ka no 8. līdz 14.augustam komisija vērtēs izlozētās...