Horoskopi šodien

Vēzis domās par veicamajiem darbiem.

Vēzis domās par veicamajiem darbiem
AUNS. Veiksmīgs laiks intelektuālā darba veicējiem. Ja norunāta kāda tikšanās vai darījums, nelieciet kolēģiem uz sevi gaidīt.
VĒRSIS. Daudz kas būs atkarīgs no jūsu prāta spējām. Ja spēsiet ar patiesiem nodomiem pārliecināt kolēģus, gūsiet atzinību arī no augstākstāvošo personu puses.
DVĪŅI. Jābūt patiesam un pilnībā atbildīgam par jums uzticēto darbu. Lai izvairītos no nevajadzīgiem starpgadījumiem, dariet visu ar apdomu.
VĒZIS. Nekuliet tukšus salmus! Vispirms padomājiet par veicamiem darbiem un tad sadaliet to izpildes secību. Saņemsiet jauku ziņu no tālienes!
LAUVA. Būsiet ieinteresēts par kādu jauku personu, kura arī pret jums izrādīs simpātijas, taču zvaigznes iesaka ieturēt distanci, jo šai personai nav tīri nodomi. Tikai nekļūstiet agresīvs!
JAUNAVA. Būsiet diezgan daudz noslogots. Taču satraukumam nav pamata, jo jums taču piemīt apķērība un gribasspēks. Parādiet citiem, ka neesat ar pliku roku ņemams!
SVARI. Augstas radošās spējas un lieliska apķērība! Varat kārtot finansiālus darījumus. Uzklausiet citus cilvēkus, jo viņu padomi jums drīzumā var noderēt.
SKORPIONS. Diezgan saspringta diena, taču, ja būsiet pārliecināts un drošs par savām spējām, tad šķēršļus pat nemanīsiet. Centieties saglabāt iekšēju mieru un līdzsvarotību.
STRĒLNIEKS. Sakārtojiet savu iekšējo pasauli, domājiet tikai par labo un skaisto. Respektējiet kolēģus un cieniet savu darbu! Neturieties pretī darba devējam!
MEŽĀZIS. Esiet uzmanīgs ik uz soļa un piesardzīgāks ar izdevumiem! Pēcpusdiena sola jaunus un jaukus iespaidus. Uzlabosiet reputāciju darbā!
ŪDENSVĪRS. Iespējams, uzzināsiet ko jaunu profesionālajā sfērā. Jūsu emocionālais stāvoklis var mainīties ik brīdi. Sekojiet līdzi savām iegribām, nepadodieties vājībām!
ZIVIS. Jums tiks dota iespēja pakāpties pa karjeras kāpnēm, nebremzējiet to. Parādiet sevi no labākās puses.
Horoskopu pasaule

Citu datumu laikraksti