Horoskopi šodien

Vēzim vajadzētu mēģināt rast kompromisu. AUNS. Būsiet diezgan neapmierināts ar laulātā uzvedību un prasībām. Nepievērsiet uzmanību katram sīkumam, citādi konflikts var ieilgt. Pacentieties atrast izdevību un piedāvājiet romantisku pasākumu!

Vēzim vajadzētu mēģināt rast kompromisu
AUNS. Būsiet diezgan neapmierināts ar laulātā uzvedību un prasībām. Nepievērsiet uzmanību katram sīkumam, citādi konflikts var ieilgt. Pacentieties atrast izdevību un piedāvājiet romantisku pasākumu!
VĒRSIS. Kādam būs jāskrien pa veikaliem un jāmeklē nepieciešamais sen neredzētu viesu uzņemšanai. Citiem būs jādomā, kādu našķi pirkt, dodoties pie tuviniekiem.
DVĪŅI. Tā būsiet noguris pēc saspringtā darba, ka vēlēsieties tikai mieru un klusumu. Neieslīgstiet sevī, dodieties kopā ar ģimeni uz kādu lauku nostūri, kur neesat vēl bijis.
VĒZIS. Būsiet izmisumā par jaunākās paaudzes visatļautību, raizes var sagādāt arī otras puses ietiepība. Mēģiniet rast kompromisu un tikt galā bez īpašiem strīdiem.
LAUVA. Varat doties uz tālām zemēm meklēt jaunus iespaidus un draugus. Ja nepieciešams, ieguldiet naudu kādā pasākumā, tad jūsu izdevumi divkāršosies.
JAUNAVA. Neesiet tik uzstājīgs ar saviem uzskatiem, ne jau visi domā tāpat kā jūs. Mēģiniet ģimenē visu panākt ar smaidu un labestību, tas noteikti iedarbosies labāk nekā norādījumi.
SVARI. Vēlēsieties ierausties kādā tālākā nostūrī un sakopot domas. Ne īpaši piemērots laiks uzdzīvei, labāk nodarbojieties ar mierīgām lietām un atbrīvojiet nervus no sasprindzinājuma.
SKORPIONS. Daudz laika pavadīsiet kopā ar saviem mīļajiem, tas lieliski stiprinās ģimenes pavardu. Ja gatavojaties ko pirkt, pakonsultējieties ar otro pusi, jo var rasties nesaskaņas par vajadzīgo un nevajadzīgo.
STRĒLNIEKS. Mīlestībā valdīs saskaņa un īsta idille, ar mīļoto sapratīsieties bez vārdiem. Kāds notikums var izmainīt jūsu plānus. Vakarpusē dodieties ciemos vai uz kādu jautru pasākumu.
MEŽĀZIS. Dariet visu, kas saistās ar saimniecisko pusi mājās. Uzkopšanas darbi ies kā no rokas, no vecām lietām radīsiet jaunas un praktiskas. Zemes darbi noņems spriedzi.
ŪDENSVĪRS. Būsiet nesaskaņā ar savu iekšējo pasauli. Grūti būs rast dvēselisko mieru, tas var likt rīkoties pret savu gribu. Vairāk laika pavadiet ārā, sportojiet un izvēlieties diētisku pārtiku.
ZIVIS. Būs lielisks noskaņojums, visa apkārtne šķitīs rožaina. Kāds tuvs cilvēks meklēs jūsu palīdzību un atbalstu. Varat doties ciemos pie draugiem vai arī uzaicināt tos pie sevis uz kādu laba vīna glāzi.

Citu datumu laikraksti