Horoskopi šodien

Vēzis nezinās, ko īsti grib, un negaidīs palīdzību.

Vēzis nezinās, ko īsti grib, un negaidīs palīdzību
AUNS. Beidzot iegūsiet to, par ko jau sen sapņojāt. Ja nespējat mierīgi izrunāt kolektīvos jautājumus, tad atlieciet tos uz citu dienu, tikai nekļūstiet agresīvs.
VĒRSIS. Piemērots laiks finansiāliem jautājumiem. Domājiet un dariet
visu ar savu galvu, neļaujieties citu pamācībām.
DVĪŅI. Būsiet atgājis malā no lielās darbu aktivitātes un nevēlēsieties domāt par svarīgām lietām. Pirms kādam ko atsakiet, padomājiet.
VĒZIS. Neļaujiet nevienam jūs novirzīt no mērķa. Dažbrīd pats nezināsiet, ko īsti gribat, un tāpēc negaidiet palīdzību arī no malas. LAUVA. Ar visām prāta spējām tomēr panāksiet cerēto un atradīsiet jaunus ienākumu avotus. Neesiet pārāk egoistisks un valdonīgs.
JAUNAVA. Ja nemainīsiet savas domas, tad panāksiet, ko vien vēlaties. Nav
ieteicami jauni darbi. Pavadiet
vairāk laika kopā ar ģimeni, izrunājiet svarīgākos jautājumus.
SVARI. Neņemiet pie sirds katru kritiku. Dažbrīd uzvedīsieties apkārtējiem neizprotami. Atlieciet jebkādus naudas darījumus.
SKORPIONS. Būsiet īpaši šarmants un simpātisks apkārtējiem. Ar viegliem mājieniem spēsiet piesaistīt ikvienu jūs interesējošu personu.
STRĒLNIEKS. Kaut kas nebūs, kā iecerēts, nespēsiet savākties konkrētajam darbam. Nav ieteicami svarīgi pasākumi un tikšanās.
MEŽĀZIS. Neņemiet visu tik personiski pie sirds. Izvairieties no nopietnām sarunām un nedariet neko īpaši sarežģītu.
ŪDENSVĪRS. Būsiet uz radošas nots. Ar neikdienišķiem paņēmieniem sasniegsiet labus rezultātus. Saglabājiet savu optimismu un humora izjūtu.
ZIVIS. Kādam būs spēku izsīkums, nespēsiet nekam nopietnam koncentrēties. Nedariet neiespējamo, labāk atpūtieties mīlošo cilvēku tuvumā.
Horoskopu pasaule

Citu datumu laikraksti