Horoskopi šodien

Vēzis būs šokēts par attieksmi pret sevi.

Vēzis būs šokēts par attieksmi pret sevi
AUNS. Brīvdienas centieties pavadīt pilnīgā atpūtā un mierā, aizmirstiet par ugunīgiem piedzīvojumiem. Padomājiet, kā sagādāt prieku otrai pusītei.
VĒRSIS. Beidziet taču reiz domāt par darbu! Dodieties uz laukiem pie draugiem vai radiem vai vienkārši ar ģimeni atpūtieties kempingā, ūdens tuvumā.
DVĪŅI. Jūsu domas lidos mākoņos un jūs tām līdzi. Tas taču ir lieliski, ja blakus ir mīļotais cilvēks ar tādu pašu noskaņojumu. Veikaliem šoreiz ejiet ar līkumu!
VĒZIS. Būsiet šokēts par kāda tuva cilvēka attieksmi pret jums. Ja saņemsiet uzaicinājumu doties kādā ceļojumā, neatsakiet, bet sāciet posties. Iespējams, brauciens būs piedzīvojumu pilns.
LAUVA. Varat rīkot viesības savā mājā vai kaut kur zaļumos. Viesu uzņemšanai būsiet sagatavojies visaugstākajā līmenī. Apbrīns un sajūsmas komplimenti birs kā no "pārpilnības raga".
JAUNAVA. Nav ieteicams aizņemties vai aizdot kādam naudu. Ja esat brīvdienā, par darbu nedomājiet, dodieties ar mīļoto tālāk no pilsētas. Neņemiet pārāk pie sirds kādu cita cilvēka izteiktu repliku.
SVARI. Izmantosiet šo dienu izklaidēm, cik vien spēsiet. Daudz vietās pabūsiet un daudz ko piedzīvosiet. Tikai atcerieties, ka ir arī mēra sajūta, citādi nākamā diena paies gultā.
SKORPIONS. Neesiet tik dzēlīgs, ne vienmēr visiem ir jādejo pēc jūsu stabules. Ar sapratni un pielāgošanos panāksiet daudz vairāk. Labāk veiksies mīlas jomā, sajutīsiet vēl nepiedzīvotas izjūtas.
STRĒLNIEKS. Būsiet ierāvies sevī, negribēsiet ne ar vienu dalīties ne priekos, ne bēdās. Kaut arī tas nav viegli, atrodiet kādu uzticamu draugu un izkratiet sirdi, tas noteikti palīdzēs.
MEŽĀZIS. Būsiet izmisumā par otras puses nodevīgo rīcību. Piemērots laiks jauniem projektiem, varat pat riskēt. Veiciet mājvietas drošības pasākumus.
ŪDENSVĪRS. Kādam būs lieliskas iespējas mainīt savu dzīvi. Varbūt tā būs jauna mājvieta vai arī jaunu attiecību sākums. Iespējams, kādam var tikt piedāvāts arī jauns darbs.
ZIVIS. Varat uzticēties sirdsbalsij, tā pateiks priekšā, kurš jums melo un kurš saka patiesību. Pirms kādam sekojiet, apdomājiet rīcības risku. Nepadodieties viegla rakstura cilvēkiem!
Horoskopu pasaule

Citu datumu laikraksti

 • Ģimenes autobuss brauc kalnup

  Jaunlaicenietis Ainārs Raudiņš lepojas, ka viņam ir liela ģimene. Četru brāļu un māsas ģimenes ar bērniem un vecvecākiem aizņemtu jaunā autobusa...

 • Nometnei ir trīs finansējuma avoti

  Alūksnes Sociālās palīdzības centrs jūlijā organizēs nometni maznodrošināto ģimeņu bērniem.Alūksnes Sociālās palīdzības centrs jūlijā organizēs...

 • Dejotājiem ir sākušies svētku kopmēģinājumi

  Vakar līdz pulksten 21.00 Alūksnes rajona 400 dejotāji ieradās Rīgā, Teikas rajona vidusskolā.Vakar līdz pulksten 21.00 Alūksnes rajona 400 dejotāji...

 • Bataljona karavīri svin Jāņus

  22.jūnijā Alūksnes Mobilo strēlnieku bataljonā notika obligātā militārā dienesta karavīru pašdarbības skate “Jāņu svinēšana”. Skatē piedalījās četras...

 • Aizliedz cigarešu reklāmu presē

  Ar 31.jūliju būs aizliegta tabakas izstrādājumu reklāma presē un citos izdevumos, bet no nākamā gada 1.janvāra - kinoteātros.Ar 31.jūliju būs...

 • Domes deputāti atskatās uz 100 dienās paveikto

  Ap Jāņiem apritēja 100 dienas, kopš darbu sākusi jaunā Alūksnes pilsētas dome, tādēļ tika rīkota preses konference vietējo laikrakstu pārstāvjiem,...