Horoskopi šodien

Dvīņi, neesiet iedomīgi!

Dvīņi, neesiet iedomīgi!
AUNS. Uzmanieties no līdzgaitniekiem, iespējams, kāds tīko pēc jūsu vietas. Ja spēsiet veiksmīgi izvirzīt savu domu plašākai publikai, gūsiet atzinību un panāksiet lietu virzību.
VĒRSIS. No neveiksmēm paglābs intuīcija. Iespējamas ķibeles ar kompjūtersistēmām. Ir laiks padomāt par savu izskatu, figūru un, protams, veselību. Varat uzsākt kādu tievēšanas kursu.
DVĪŅI. Neesiet pārāk iedomīgs, citādi panāksiet to, ka kolēģi no jums novērsīsies. Pēcpusdiena labvēlīga naudas darījumiem.
VĒZIS. Galvenais tagad neatslābt, bet tikai droši iet uz priekšu! Kādu var uztraukt naudas problēmas, tikai nekrītiet izmisumā, viss ir pārejošs. Vakarā gaidāms kāds pārsteigums.
LAUVA. Neaizmirstiet par savas intelektuālās jomas paplašināšanu, gūstiet jaunas zinības. Uzmanieties no lišķīgiem cilvēkiem.
JAUNAVA. Izvairieties no caurvēja, jo pastāv iespēja saaukstēties. Iespējams, izjutīsiet depresīvu noskaņojumu, taču tas nebūs uz ilgu laiku.
SVARI. Būsiet lēnīgs un gribēsiet, lai apkārtējie jums liek svētu mieru. Rīta pusē varat tikties ar sadarbības partneriem un noslēgt daudz abpusēji izdevīgu līgumu.
SKORPIONS. Tie, kuriem darbs vai vaļasprieks ir ēdienu gatavošana, izcelsies ar kādu īpašu kulinārijas šedevru. Neiegrožojiet pārāk savu otro pusīti!
STRĒLNIEKS. Par katru cenu gribēsiet panākt savu. Nespēsiet samierināties ar apkārtējo vienaldzību pret visu notiekošo.
MEŽĀZIS. Būs jāpapūlas nedaudz vairāk kā citas reizes, lai pagūtu noķert nokavēto. Iepriekš nepadarītie darbi var pēkšņi radīt liekas problēmas.
ŪDENSVĪRS. Iespējams, ilgi sēdēsiet un lauzīsiet galvu par samērā vienkāršām lietām. Esiet uzmanīgāks, jo paviršība var dārgi maksāt.
ZIVIS. Tveriet visu jauno informāciju. Pasekojiet līdzi saviem darbiem un tiem atvēlētajam laikam, iespējams, nāksies pasteigties, lai visur pagūtu laikā.
Horoskopu pasaule

Citu datumu laikraksti

 • Remontē skolu un gatavojas jubilejai

  Ernsta Glika Alūksnes valsts ģimnāzijas vecajā korpusā, 2.stāvā, šomēnes uzsākts kosmētiskais remonts.Ernsta Glika Alūksnes valsts ģimnāzijas vecajā...

 • Ciemiņus gaida sakoptā pilsētvidē

  Alūksnē pirmo reizi šogad appļauti zālāji. Pļaut varēja arī parkā, kur likvidēti janvāra vētras postījumi, aizvesti izgāztie koki un savākti zari,...

 • Pagastā Jāņus šogad svinēs agrāk

  Pededzes pagasta deputāti sēdē izskatīja iesniegumus par atteikšanos no zemes lietošanas tiesībām, par pirmpirkuma tiesību piešķiršanu un atteikšanos...

 • Zālienam uzbrūk sūnas

  Cītīgi vismaz reizi nedēļā pļauju zālienu un pārliecinos, ka to arvien vairāk pārņem sūnas, tāpēc devos noskaidrot, kas to veicina. Izrādās, ka sūnas...

 • Nē! - mākslīgajiem rūķiem daiļdārzos

  Individuālo māju pagalmos dižojas lielāki un mazāki mākslīgi rūķi, stārķi, pūces, suņi, eži, vardes un citi dzīvnieki.Individuālo māju pagalmos...

 • Dzīvžogs pasargā un norobežo

  Dzīvžogam ir ne tikai dekoratīva, bet arī norobežojoša, aizsedzoša un sargājoša nozīme.Dzīvžogam ir ne tikai dekoratīva, bet arī norobežojoša,...