Horoskopi šodien

Dvīņiem jācenšas ievērot mēra sajūta.

Dvīņiem jācenšas ievērot mēra sajūta
AUNS. Jutīsieties kā brīvais meža putns, trauksieties uz visām pusēm un gribēsiet baudīt visu, ko dzīve jums sniedz. Iemesls tam varētu būt saspringtā darba nedēļa.
VĒRSIS. Būsiet nesaprašanā, vai varat šodien kārtīgi atpūsties, vai tomēr nāksies strādāt. Pārbaudiet savus darbus, pēc tam varēsiet atpūsties bez saspringuma.
DVĪŅI. Dosieties uz jautrām izklaidēm, kuras iespējams ieilgs uz divām dienām. Atcerieties par mēra sajūtu visās jomās, citādi grūti būs savākties nākamajam darba cēlienam.
VĒZIS. Kāds būs iedzīvojies nelabvēļos. Centieties izdibināt šā iemesla cēloņus un, ja tas ir jūsu vainas dēļ, pamēģināsiet rast kompromisu. Esiet mierīgs un vairāk smaidiet, tad ātrāk pāries īgnums!
LAUVA. Nāksies strikti aizstāvēt savu viedokli. Esiet nosvērts un pārliecināts savos apsvērumos. Šķēršļus un grūtības atsevišķos jautājumos var sagādāt kāds tuvinieks. Esiet iecietīgāks!
JAUNAVA. Uzmaniet bērnus, jo tie var pārsteigt jūs nesagatavotu! Atrodiet laiku, lai pārrunātu ar viņiem visus sen uzkrājušos jautājumus. Radiet uzticību no savas puses, tad arī to pašu saņemsiet pretī.
SVARI. Negaidītu pavērsienu dēļ var rasties dažādi uztraukumi un ķibeles. Ja jūtaties nomākts, pameklējiet kādu cilvēku, kuram varat uzticēt savus priekus un bēdas.
SKORPIONS. Kārtojiet mājokli, mainiet krāsas un interjeru. Piemērota diena skaistumkopšanas salona apmeklējumam. Kāds var sastapt savu izredzēto. Koķetējiet un flirtējiet, taču nesabojājiet savu reputāciju!
STRĒLNIEKS. Nav ieteicami tāli braucieni. Varat veltīt šo dienu iepirkumiem, noteikti atradīsiet to, par ko jau sen sapņojat. Laba diena pārrunām un dažādu jautājumu risināšanai, izņemot finanses.
MEŽĀZIS. Labi sapratīsieties ar jebkura gadagājuma cilvēkiem. Arī mājās valdīs ideāla sapratne un mīļums. Kādam var uzplaiksnīt jaunas romantiskas attiecības.
ŪDENSVĪRS. Ne visai aktīva diena. Vēlēsieties vairāk atpūsties. Tas var izsaukt negatīvu attieksmi no mājinieku puses, tāpēc labāk padomājiet par kopīgu atpūtas veidu.
ZIVIS. Gribēsiet, lai viss mājās notiek pēc jūsu prāta, it sevišķi gribēsiet komandēt jaunākos. Taču ar tādu pieeju jūs ģimeni tikai atgrūdīsiet, tāpēc labāk nevis pavēliet, bet dariet visu kopīgi.
Horoskopu pasaule

Citu datumu laikraksti

  • Ieceļošana Krievijas Federācijā

    Daudzi ir ieplānojuši doties uz Latvijas un Krievijas izlases futbola spēli, kas notiks 4.jūnijā Sanktpēterburgā. Atgādinām, ka Latvijas pilsoņiem un...

  • Spriedīs par sadarbību

    Pleskavas apgabalā (Krievijas Federācija) jūnija sākumā notiks divi pārrobežu sadarbībai un biznesa attīstībai veltīti pasākumi, kuros dalību ņems...

  • Pagaidām lopi nav cietuši no knišļu kodumiem

    Pārtikas un veterinārā dienesta Alūksnes pārvaldes epizootoloģe Ausma Kamerāde informē, ka Alūksnes rajonā neviens mājlops no knišļu uzbrukumiem nav...