Horoskopi šodien

Dvīņi rīkos tikšanās un organizēs pasākumus.

Dvīņi rīkos tikšanās un organizēs pasākumus.
AUNS. Nespēsiet koncentrēties uz galveno, un tas var radīt nevajadzīgas problēmas darbā. Nav ieteicama steiga un pārlieku enerģiska rīcība, labāk padomājiet, kas šobrīd ir primārais.
VĒRSIS. Darbā būs diezgan saspringta atmosfēra. Neesiet tik ekspansīvs un netērējiet laiku strīdos par sīkumiem. Par kardinālām pārmaiņām pagaidām labāk nedomājiet.
DVĪŅI. Izdevīgs laiks žurnālistiem un tiem, kuri prot sevi lieliski prezentēt. Varat rīkot tikšanās, organizēt un vadīt pasākumus, meklēt domubiedrus un atbalstītājus savām iecerēm.
VĒZIS. Kādam gaidāmas pārmaiņas darba frontē. Dažiem tās būt priecīgas, bet dažiem - ne visai labvēlīgas. Gan arī jūsu pusē uzsmaidīs saulīte.
LAUVA. Nespēsiet savākties darbam, tikai atcerieties, ka nav jājauc privātā dzīve ar darba lietām. Satraukumu var
radīt kāda ģimenes locekļa uzvedība.
JAUNAVA. Laba un visādā ziņā veiksmīga diena, ja vien jūs pacentīsieties nekomandēt un nepārmācīt līdzcilvēkus. Ieprieciniet savu sirdsmīļoto cilvēku.
SVARI. Daudz uzturēsieties sabiedrībā un sniegsiet apkārtējiem dzīvesprieku. Kādam gaidāmas tehniska rakstura ķibeles. Izvairieties no visa veida pārmērībām.
SKORPIONS. Labāk padosies darbs vienatnē. Vairāk esiet skatītājs, nevis galvenās lomas tēlotājs. Varat uzsākt mājas celtniecību vai labiekārtošanu.
STRĒLNIEKS. Nav ieteicams visu vērtēt pēc saviem ieskatiem, šoreiz varat viegli kļūdīties. Ja jālemj kas svarīgs, apdomājiet kārtīgi visus par un pret. Meklēsiet iespēju, kā sevi apliecināt.
MEŽĀZIS. Apstājieties un pārslēdziet nedaudz mierīgāku darba tempu, citādi sāks klibot veselība. Izņēmums varētu būt kāds pēkšņs darījums.
ŪDENSVĪRS. Nevēlēsieties, lai citi pamāca un kur nu vēl rāda jums dzīvē vietu. Varbūt dažiem šie groži ir nepieciešami, jo iespējamas situācijas, kurās pieļautās kļūdas var dārgi maksāt.
ZIVIS. Būsiet apmierinātas ar visu notiekošo, taču šoreiz redzamais var neatbilst patiesībai. Nelidinieties mākoņos, labāk nolaidieties uz zemes.
Horoskopu pasaule

Citu datumu laikraksti

 • Pirmsskolas izglītības iestāde svinēs 40. dzimšanas dienu

  Alsviķu pagasta pirmsskolas izglītības iestāde “Saulīte” gatavojas 40 gadu jubilejai, to svinēs 3.jūnijā. “Dzimšanas dienas gaidīšana sākās jau...

 • Jūnijs būs silts un saulains

  Jūnijā Latvijā lielākoties gaidāms saulains un sauss laiks, kopumā mēneša vidējā gaisa temperatūra gaidāma līdz vienam grādam virs normas.Jūnijā...

 • Kļūdu labojums

  Laikraksta “Alūksnes Ziņas” 21.maija numurā rakstā “Gatavojas Keggi Velo” pasākumam ir neprecizitāte.Laikraksta "Alūksnes Ziņas" 21.maija numurā...

 • Ar ložmetēju frontes pirmajās līnijās

  Septiņdesmit deviņus gadus vecais alūksnietis Roberts Lapiņš ir visjaunākais kara veterāns, kas dzīvo Alūksnes rajonā. 1995.gadā rajonā bija 249 kara...

 • Pansionāta iemītniekiem būs dāvana

  Akciju sabiedrība “Grindex” šogad rīko akciju “Pavasarīgs uzmanības apliecinājums Latvijas pansionātiem”. Tās laikā visiem Latvijas pansionātiem...

 • Pārbauda prokurora rīcību

  Ģenerālprokuratūras preses sekretāre Dzintra Vītoliņa laikrakstam “Alūksnes Ziņas” informē, ka vēl joprojām notiek pārbaude par Alūksnes prokuratūras...