Horoskopi šodien

Vērsim ieteicams izrunāties ar tuviniekiem. AUNS. Nedomājiet, ka jūsu uzstāšanās dos vēlamos rezultātus, labāk darbojieties aizkulisēs un vērojiet notiekošo no malas. Esiet savaldīgs, neapvainojiet citus cilvēkus, tas var radīt plaisu attiecībās.

Vērsim ieteicams izrunāties ar tuviniekiem
AUNS. Nedomājiet, ka jūsu uzstāšanās dos vēlamos rezultātus, labāk darbojieties aizkulisēs un vērojiet notiekošo no malas. Esiet savaldīgs, neapvainojiet citus cilvēkus, tas var radīt plaisu attiecībās.
VĒRSIS. Tiecieties ar domubiedriem, labākajiem draugiem un tiem, kas jūs saista garīgi. Veltiet laiku skaistām mākslas lietām, apmeklējiet muzejus, teātri. Izrunājieties ar tuviniekiem par nākotnes plāniem.
DVĪŅI. Meklēsiet iespēju, kā izmainīt ikdienu, alksiet pēc kaut kā jauna un neizzināta. Kāds vēlēsies pārcelties uz citu mājvietu vai arī paņemt atvaļinājumu, lai varētu doties ceļojumā.
VĒZIS. Neuzticieties visai informācijai, jo tā daļēji var būt nepatiesa. Lieciet lietā savu iepriekšējo pieredzi. Varbūt kāds tuvinieks lūgs jums materiālu atbalstu.
LAUVA. Kāds neliels pārpratums var nedaudz traucēt jūsu šīsdienas plānus. Izrunājieties ar mīļajiem, noskaidrojiet visus apstākļus, lai nevienam nerodas aizvainojums. Pieskatiet savas mantas!
JAUNAVA. Esiet uzmanīga ar zālēm, kuras lietojat bez ārsta norādījumiem. Vairāk uzturieties svaigā gaisā, atrodiet laiku arī sporta aktivitātēm. Sekojiet līdzi ēdienkartei un ēšanas manierēm.
SVARI. Varat dibināt jaunas partnerattiecības, sevišķi labvēlīgas tās varētu būt ārpus valsts robežām. Saskaņa ģimenē būs atkarīga no savstarpējās sapratnes.
SKORPIONS. Lai kā centīsieties kādam palīdzēt, nekas prātīgs nesanāks, jo šķitīs aizdomīga jūsu labestība. Kāds nelabvēlis var meklēt ieganstu, lai pastrīdētos. Ievērojiet it visā mēra sajūtu!
STRĒLNIEKS. Neuzņemieties soģa lomu, tas var tikai sarežģīt attiecības gan darbā, gan arī sadzīvē. Varat sākt mājokļa pārbūvi.
MEŽĀZIS. Būsiet vēss un atturīgs ar apkārtējiem, ne ar vienu nevēlēsieties dalīties pārdomās. Pasekojiet līdzi savām atvasītēm, kontrolējiet viņu gaitas ārpus skolas.
ŪDENSVĪRS. Garastāvokli var nomākt otrās pusītes centieni būt par noteicēju ģimenē. Varbūt nav tik traki, kā jums šķiet, jūs taču varat brīvdienā piekāpties un nestrīdēties. Gaidāms kāds jauks notikums.
ZIVIS. Daudz kas būs atkarīgs no jūsu spējām. Netiecieties pēc tā, kas jums nav aizsniedzams. Bažas var radīt laulātā uzvedība, taču nepieņemiet aizdomas par pamatojumu.
horoskopu pasaule

Citu datumu laikraksti

 • Aicina laikus pieteikties atbalsta maksājumiem

  Tuvojas pirmo iesniegumu termiņš valsts un ES atbalsta maksājumiem par zīdītājgovīm, tāpēc Lauku atbalsta dienests aicina lauksaimniekus laikus...

 • Bibliotēkā diskutē par ģimenes lomu

  Annas pagasta bibliotēkā notika pasākums “Gads ģimenei Eiropas Savienībā”, kas veltīts Mātes un ģimenes dienai, ko svinēs 15.maijā.Annas pagasta...

 • Kontrolēs tirgotājus ceļmalās

  Sākoties dārzeņu, augļu un ogu sezonai, Pārtikas un veterinārais dienests plāno aktīvi uzraudzīt tirgotājus, kas lielceļu malās pārdos pašu audzētus...

 • Naudas kupons nav nauda

  Naudai cilvēku dzīvē ir īpaša loma - to pelna un tērē, krāj un ... mēģina atdarināt, reproducēt un pat viltot. Starpība starp viltotu naudu un naudas...

 • Bībeles svētkos meklē kopīgo konfesijām

  Ceturtdien Alūksnē tradicionāli piekto reizi notika Bībeles svētki, kuros piedalījās vairāk nekā 150 skolēni, kas mācās kristīgo mācību.Ceturtdien...

 • Saņem apliecību

  Šonedēļ beidzās 180 stundu ilgs apmācības kurss bioloģiskajiem lauksaimniekiem.Šonedēļ beidzās 180 stundu ilgs apmācības kurss bioloģiskajiem...