Horoskopi šodien

Vērsim papildināsies ienākumi.

Vērsim papildināsies ienākumi
AUNS. Kāds nepaspēts darbiņš var radīt sarūgtinājumu un vilšanos iecerētajos plānos. Īstajā brīdī savu atbalstu sniegs jums mīļotais cilvēks.
VĒRSIS. Pastāv iespēja negaidot papildināt ienākumus. Taču, ja nekādas izmaiņas nejutīsiet, diena būs jauka arī bez naudas maisa.
DVĪŅI. Gribēsiet rosīties, uzsākt jaunus darījumus vai dibināt jaunas partnerattiecības. Dienas beigās izjutīsiet lielu gandarījumu par paveiktajiem darbiem.
VĒZIS. Lietu virzību var bremzēt kāds sen aizmirsts, nepabeigts darbiņš. Izvairieties no tikšanās ar priekšniecību, it sevišķi, ja vēlaties risināt kādu darba problēmu.
LAUVA. Laba diena lieliem pirkumiem. Sekmīgi risināsies nekustamā īpašuma jautājumi.
JAUNAVA. Ar garām runām tālu netiksiet, labāk ķerieties uzreiz vērsim pie ragiem. Tieciet skaidrībā par iecerēm, jo tās var izrādīties lielākas nekā jūsu iespējas.
SVARI. Esiet piesardzīgi risinot finansiāus jautājumus. Ja kārtojat darījumus, tad dariet to bez viltus.
SKORPIONS. Daudz panāksiet profesionālajā jomā, darba devējs
pamanīs jūsu centienus un tos novērtēs. Laulātais var sagādāt gan priecīgus, gan arī ne tik priecīgus brīžus.
STRĒLNIEKS. Varat rīkot tikšanās, sapulces un arī pats doties uz pārrunām. Ar enerģiju un optimismu pagūsiet izdarīt vairāk nekā ieplānots.
MEŽĀZIS. Centieties rīkoties, neatslābinieties grūtību priekšā. Jaunie paziņas var izrādīties labi sadarbības partneri nākotnē.
ŪDENSVĪRS. Savediet kārtībā lietvedību un nokārtojiet naudas saistības. Galvenais ir darbu kvantitāte, nevis kvalitāte. Meklējiet domubiedrus.
ZIVIS. Nogludināsies attiecības darba kolektīvā. Varat kārtot darījumus. Aizstāviet savas intereses, nepadodieties citu ietekmei.
Horoskopu pasaule

Citu datumu laikraksti

 • Naudas kupons nav nauda

  Naudai cilvēku dzīvē ir īpaša loma - to pelna un tērē, krāj un ... mēģina atdarināt, reproducēt un pat viltot. Starpība starp viltotu naudu un naudas...

 • Bībeles svētkos meklē kopīgo konfesijām

  Ceturtdien Alūksnē tradicionāli piekto reizi notika Bībeles svētki, kuros piedalījās vairāk nekā 150 skolēni, kas mācās kristīgo mācību.Ceturtdien...

 • Saņem apliecību

  Šonedēļ beidzās 180 stundu ilgs apmācības kurss bioloģiskajiem lauksaimniekiem.Šonedēļ beidzās 180 stundu ilgs apmācības kurss bioloģiskajiem...

 • Var pieteikt dziesmas

  Alūksnes rajona padome saņēmusi vēstuli no Latvijas Televīzijas Mūzikas redakcijas, kurā izteikta pateicība par ieguldīto darbu mazo vokālistu...

 • Konkursā gūst pieredzi

  Pagājušās nedēļas beigās Dāvja Ozoliņa Apes vidusskolas sporta dejotāji viesojās Igaunijā.Pagājušās nedēļas beigās Dāvja Ozoliņa Apes vidusskolas...

 • Ugunsdzēsējiem būs svētki

  Valsts Ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Alūksnes brigāde 13.maijā rīko ugunsdzēsēju depo atklāšanas pasākumu. Par to informē Alūksnes brigādes...