Horoskopi šodien

Vērsim būs grūti īstenot ieceres.

Vērsim būs grūti īstenot ieceres
AUNS. Izvairieties no tālākiem braucieniem. Esiet diplomātiskāks sarunās. Atlieciet naudas darījumus uz vēlāku laiku.
VĒRSIS. Grūti būs tikt skaidrībā par turpmākajām iecerēm un to īstenošanu. Šaubas var radīt nedrošība un neticība saviem spēkiem. Pēc darba atpūtieties mierīgā gaisotnē.
DVĪŅI. Varat kārtot jautājumus, kas saistīti ar nekustamajiem īpašumiem vai mantojumu. Iespējams, jūsu aktivitāte var nepatikt otrai pusītei.
VĒZIS. Neatveriet dāsno sirdi ikvienam, kurš izliekas par draugu, jo nodomi var nebūt labākie. Starp tiem var būt arī kāds tuvinieks, kurš vēlas jūs paputināt.
LAUVA. Izcelsieties ar lietpratēja spējām un vēlēsieties kolēģiem pierādīt savu taisnību. Kāds var izrādīties par jums pārāks.
JAUNAVA. Pārsteigsiet visus ar erudīciju, tiksiet galā ar jebkuru sarežģītu jautājumu. Centieties ievērot veselīgu dzīvesveidu!
SVARI. Vēlēsieties sevi pierādīt vairākās jomās uzreiz, taču var iznākt čiks. Dariet mazāk, bet ar lielāku atdevi. Ģimenē valdīs sapratne un mīļums.
SKORPIONS. Lai atgūtu senus parādus, izvēlieties pēc iespējas taktiskāku rīcību. Ne visai labas attiecības valdīs mājās, otra puse var būt pārāk noslēgta.
STRĒLNIEKS. Piesargieties no krāpniekiem un zagļiem. Nodrošiniet īpašumu. Esiet dzīvespriecīgs un neļaujieties drūmām domām.
MEŽĀZIS. Ļoti labi sapratīsieties ar vecāko paaudzi. Izvairieties no naudas jautājumu kārtošanas. Ne visas saņemtās ziņas var būt patiesas.
ŪDENSVĪRS. Apkārtējie centīsies jūs pārveidot un liks mainīt uzskatus. Saglabājiet mieru un padomājiet, kā tikt vaļā, nevienu neaizvainojot.
ZIVIS. Nav labvēlīgs laiks jaunu projektu uzsākšanai, arī tikšanās ieteicams atlikt uz citu dienu. Varat pārrunāt ar mājiniekiem svarīgākos jaunumus.
Horoskopu pasaule

Citu datumu laikraksti