Horoskopi šodien

Vērsim jātiek skaidrībā ar jūtām.

Vērsim jātiek skaidrībā ar jūtām
AUNS. Neko svarīgu neuzsāciet, labāk pabeidziet iesāktos darbus. Gaidāma veiksme, ja spēsiet pielāgoties apstākļiem.
VĒRSIS. Noskaņojums mainīsies atkarībā no ārējās ietekmes. Tieciet skaidrībā ar domām un jūtām. Padomājiet, vai spēsiet tikt galā ar solījuma izpildi.
DVĪŅI. Sliktā pašsajūta, iespējams, var būt pārpūles rezultāts. Dariet to, kas neprasa īpašu steigu un piepūli. Piemērots laiks organisma attīrīšanai.
VĒZIS. Meklējiet jaunus sadarbības partnerus, tiecieties ar ietekmīgām personām. Varat publiski izteikt viedokli. Veltiet laiku atpūtai.
LAUVA. Profesionālajā jomā pierādīsiet sevi no labākās puses. Saņemiet papildu pienākumus. Ģimenē iespējams pārpratums.
JAUNAVA. Daudz radošas iedvesmas. Dažas idejas gribēsiet realizēt pēc iespējas ātrāk. Taču visu var bremzēt materiālās iespējas.
SVARI. Neizrādiet citiem humora izjūtas trūkumu. Ja būsiet sapīcis un nerunīgs, dienas beigās jutīsieties ļoti vientuļi.
SKORPIONS. Par visu cenu gribēsiet pierādīt pretējo. Nesteidzieties, šoreiz jūsu palīdzība nebūs nepieciešama. Labāk palieciet vērotājos no malas.
STRĒLNIEKS. Ne īpaši labi padosies kolektīvie darbi. Nav ieteicams draugu pulkā spriedelēt par darba jautājumiem. Ja jūtat, ka kaut kas nav tā, kā vajadzētu būt, mierīgi padomājiet.
MEŽĀZIS. Pēkšņa tikšanās var strauji izmainīt jūsu plānus. Labi sapratīsieties ar kolēģiem. Kāds tuvs cilvēks gaida jūsu jūtu apliecinājumus.
ŪDENSVĪRS. Varat uzsākt jaunas partnerattiecības gan darba, gan arī privātajā jomā. Radīsies laba iespēja uzlabot materiālo stāvokli.
ZIVIS. Nespēsiet koncentrēties pienākumu veikšanai. Pieskatiet atvasītes, lai tās jūs nepārsteigtu nesagatavotu.
Horoskopu pasaule

Citu datumu laikraksti