Horoskopi šodien

Auni risinās sasāpējušās problēmas un rīkos tikšanās.

Auni risinās sasāpējušās problēmas un rīkos tikšanās
AUNS. Varat rīkot tikšanās, kārtot dokumentus, atrisināt sasāpējušās problēmas. Ja vēlaties lietderīgi atpūsties, palasiet ko tīkamu sirdij.
VĒRSIS. Darbojieties kopā ar citiem, labi padosies pasākumu organizēšana. Ja vēlaties kaut ko mainīt ikdienā, vairāk padomājiet par kopīgu laika pavadīšanu ģimenes lokā.
DVĪŅI. Priekšpusdienā neko svarīgu neieplānojiet. Pievērsīsieties ģimenes attiecībām, no tām būs atkarīga jūsu darba atdeve un gūtie rezultāti.
VĒZIS. Ja būsiet spītīgs un nevēlēsieties neko mainīt, krietni vien sarežģīsiet darbu norisi, un kolēģi savu palīdzību otrreiz nepiedāvās. Esiet reālāks, ar ilūzijām cerēto nesasniegsiet.
LAUVA. Nodibināsies attiecības ar cilvēku, kuram pēc laika būs diezgan liela ietekme uz jūsu personas brīvību. Izjutīsiet satraukumu par turpmākajām nākotnes iespējām.
JAUNAVA. Ne visai gludi risināsies sadarbības jautājumi ar ārzemju partneriem, izvairieties no pārrunām ar darba devēju. Patvērumu sajutīsiet mājās kopā ar mīļajiem.
SVARI. Brīžiem liksies, ka uznākusi "melnā strīpa", taču jācenšas to pārdzīvot un neļauties depresijai. Ja rodas problēmas un zūd ticība, rīkojieties un ejiet droši uz priekšu!
SKORPIONS. Nestabilitāte attiecībās var radīt sajukumu personiskajā dzīvē. Iespējams, kādas attiecības var izjukt savstarpējās neuzticēšanās dēļ.
STRĒLNIEKS. Vislielākā nozīme būs izklaidēm, taču neaizmirstiet, ka vēl nav pienākusi nedēļas nogale. Tiem, kuri mācās, var rasties nopietni sarežģījumi ar sekmēm.
MEŽĀZIS. Ja daudz interesēsieties par citu problēmām, netiksiet galā ar savējām. Nav ieteicams strīdēties, iesaistīties nedrošos pasākumos.
ŪDENSVĪRS. Nepiedalieties tālejošos plānos, kas prasa jūsu finanses. Veiksmīgs laiks radošo profesiju pārstāvjiem. Atklāsiet kaut ko līdz šim sevī neapjaustu.
ZIVIS. Ja liksies, ka pārmērīgi riskējiet, nebaidieties, panākumi neizpaliks. Vēlēsieties uzsākt jaunas partnerattiecības un aktīvi iesaistīties sabiedriskajā dzīvē.
Horoskopu pasaule

Citu datumu laikraksti

  • Balvā saņem baseina apmeklējumu

    Ar peldēšanu: stimulē lasīt grāmatas.Ar peldēšanu: stimulē lasīt grāmatas. Alūksnes bibliotēkas bērnu literatūras nodaļa sadarbībā ar Alūksnes...

  • Alūksnē viesos Ministru prezidents

    Rīt Alūksnē ieradīsies Ministru prezidents Aigars Kalvītis. Viņš tiksies gan ar Alūksnes pilsētas un rajona padomes vadību, gan arī apmeklēs sporta...

  • Notāru darbu paralizē valdības neizdarība

    Uz pāris dienām valdība bija paralizējusi notāru darbu, jo Ministru kabinets nebija apstiprinājis noteikumus par zvērinātu notāru taksēm, bet...