Horoskopi šodien

Aunam piemērots laiks kolektīviem darbiem.

Aunam piemērots laiks kolektīviem darbiem
Auns. Ar savu ātro dabu nesabojājiet brīvdienu un arī attiecības ģimenē. Piemērots laiks kolektīviem darbiem. Uzmanību piesaistīs interesanta persona.
Vērsis. Ne īpaši labi sapratīsieties ar jaunāko, kā arī ar vecāko paaudzi. Esiet iejūtīgāks pret citiem, ne visi domā tāpat kā jūs.
Dvīņi. Pirms saistieties ar kādu mazpazīstamu personu, pārliecinieties par tās godīgumu un nodomiem. Varbūt jutīsieties noguris, tāpēc dodieties svaigā gaisā vai arī atrodiet piemērotas sporta nodarbes.
Vēzis. Ja divi strīdas, nemetieties par šķīrējtiesnesi, beigu beigās konfliktsituācijā varat nonākt arī jūs. Piemērots laiks ceļojumiem un darba pieredzes apmaiņas braucieniem.
Lauva. Iz1vairieties no kontaktiem ar svešiniekiem vai jauniem paziņām, viņu solītais nav nekā vērts. Neslēdziet līgumus, nekārtojiet dokumentus. Labāk dodieties atpūsties sev vēlamā sabiedrībā. Gaidāma jauka tikšanās.
Jaunava. Būs ne īpaši labas domas un ieceres, labāk pat nedomājiet tās īstenot. Ja esat izvēles priekšā, labāk apspriedieties ar kādu pieredzējušāku kolēģi vai speciālistu.
Svari. Lai sasniegtu iecerēto, "spēlēsiet uz visu banku". Varbūt pat izmantosiet netradicionālus vai okultus paņēmienus. Sekojiet līdzi darba attiecībām, kā arī kolēģu attieksmei citam pret citu.
Skorpions. Daudz spīdošu ideju, taču jūs nemaz nevēlēsieties tās realizēt, būsiet atslābis un gaidīsiet, lai jūsu vietā darbojas citi. Pēc tam nežēlojieties, ja kāds gūs ievērību un nopelnīs vairāk par jums.
Strēlnieks. Veiksmīgs laiks pārdevējiem un pircējiem. Atradīsiet daudz ko noderīgu gan sev, gan savai ģimenei. Pēcpusdienā sajutīsiet jaunu enerģiju pieplūdumu.
Mežāzis. Pavirši un vēsi izturēsieties pret apkārtējo uzmanības apliecinājumiem. Kāds nelūgts ciemiņš var pēkšņi pārsteigt jūs nesagatavotu.
Ūdensvīrs. Neesiet tik emocionāls. Ja jūtaties slikti, nerādiet drūmu seju. Labāk būs, ja nedomāsiet tikai par sevi, bet veltīsiet laiku arī otrajai pusītei. Jūsu aizdomas šoreiz nebūs pamatotas.
Zivis. Daudz laika veltīsiet sarakstei un kontaktiem ar draugiem. Aiciniet ciemiņus vai arī pats dodieties sabiedrībā. Gaidāma kāda ietekmīga iepazīšanās.
Horoskopu pasaule

Citu datumu laikraksti

 • Dzīve bez ilūzijām

  “Varbūt tiksimies siltākā laikā? Pie manis ir auksts kā ledusskapī,” pirms sarunas saka ārste Daina Stīpniece."Varbūt tiksimies siltākā laikā? Pie...

 • Ievēl jaunu rajona padomes priekšsēdētāju

  Padomē: varu pārņem sievietes. Par Alūksnes rajona padomes jauno priekšsēdētāju vakar ievēlēja Laimoni Sīpolu, kas ir arī Liepnas pagasta padomes...

 • Alūksnei būs savs karogs

  Jau nākamajā nedēļā ikviens interesents varēs iepazīties ar Alūksnes pilsētas karoga izstrādāto projektu, izteikt vērtējumu par to un iesniegt savas...

 • Konkursa 6.kārtas rezultāti

  Jānis Kūms (Gaujienas vidusskola, 10.klase) - 11,5 punkti.Jānis Kūms (Gaujienas vidusskola, 10.klase) - 11,5 punkti. - Līga Kūma (Gaujienas...

 • Veselā miesā vesels gars

  Šodien publicējam konkursa “Veselā miesā vesels gars” 7.kārtas jautājumus, ko veidoja Alūksnes rajona tūrisma informācijas speciālisti. Savukārt...

 • 7.kārtas uzdevums

  Pētījums: “X pirts darbība un attīstības tendences”.Pētījums: "X pirts darbība un attīstības tendences" Pētījumam jāizvēlas vienu sava...