Horoskopi šodien

Auniem jābūt piesardzīgiem.

Auniem jābūt piesardzīgiem
AUNS. Uzmanieties no pārgalvīgas rīcības, ar steigu un neapdomību varat sagādāt sev liekas raizes. Ar piesardzību un diplomātiju varat aizstāvēt uzskatus.
VĒRSIS. Izdevīgs laiks pārmaiņām darbā, aktīvai darbībai izglītošanās jomā, tikai ne jaunu attiecību dibināšanai. Apciemojiet tuviniekus.
DVĪŅI. Ar uzstājību diezgan daudz panāksiet, pat izcelsieties starp kolēģiem. Nekļūstiet pārāk vieglprātīgs attiecībās ar pretējo dzimumu, iespējama vilšanās.
VĒZIS. Pirms svarīga lēmuma pieņemšanas padomājiet, vai spēsiet dot pareizo atbildi, ja māc šaubas, labāk atrodiet personu, kuras pieredze un zināšanas ir lielākas.
LAUVA. Būsiet aktīvs un darbīgs, raugiet, lai ar savu rosību neradītu liekas problēmas. Nekādā ziņā necentieties iegūt vēlamo ar viltu.
JAUNAVA. Ja gribat ko sasniegt, ieplānojiet darbus tā, lai nav jārīkojas pēdējā mirklī. Neesiet tik kategorisks, respektējiet citu viedokli, citādi kolēģi var novērsties no jums.
SVARI. Daudz laika veltīsiet atvasīšu problēmām, dalīsieties ar tiem pieredzē. Ja kaut kas neiet, kā gribētos, tieciet skaidrībā, kas par iemeslu.
SKORPIONS. Ne īpaši labs laiks partnerattiecību veidošanai. Sarunās būsiet straujš un nepacietīgs, tāpēc atlieciet svarīgas tikšanās.
STRĒLNIEKS. Pamēģiniet pārliecināt cilvēkus par savu uzskatu pareizību, varat strauji palielināt ienākumus. Ģimenes dzīvē gaidāmas patīkamas pārmaiņas. Varat labiekārtot dzīvokli.
MEŽĀZIS. Ar neierastiem paņēmieniem atrisināsiet jebkuru jautājumu. Neesiet tik paškritisks, ja kādam ir citādāka uztvere un viņš jūs nevar saprast.
ŪDENSVĪRS. Piemērots laiks miera izlīgumam ar tuviniekiem vai draugiem. Kaut kas pēkšņi var sagrozīt dienas plānus, varbūt būs jādodas kādā neparedzētā komandējumā.
ZIVIS. Ja būsiet nosvērtas un izlēmīgas, spēsiet uzlabot materiālo stāvokli. Dažādojiet ģimenes dzīvi un neaizmirstiet arī par erotiskām detaļām, tās var iepriecināt laulāto un vēl vairāk jūs satuvināt.
Horoskopu pasaule

Citu datumu laikraksti

 • Konkursa 6.kārtas rezultāti

  Jānis Kūms (Gaujienas vidusskola, 10.klase) - 11,5 punkti.Jānis Kūms (Gaujienas vidusskola, 10.klase) - 11,5 punkti. - Līga Kūma (Gaujienas...

 • Veselā miesā vesels gars

  Šodien publicējam konkursa “Veselā miesā vesels gars” 7.kārtas jautājumus, ko veidoja Alūksnes rajona tūrisma informācijas speciālisti. Savukārt...

 • 7.kārtas uzdevums

  Pētījums: “X pirts darbība un attīstības tendences”.Pētījums: "X pirts darbība un attīstības tendences" Pētījumam jāizvēlas vienu sava...

 • Jāmaksā katrreiz, šķērsojot robežu

  Baltkrievijas Transporta un komunikāciju ministrija informē LR SM, ka saskaņā ar likumu, veicot pārvadājumus, kas nav atbrīvoti no maksājuma par...

 • Vai šogad kāps kredītu likmes?

  Statistika liecina, ka Latvijā turpinās līdzšinējo piecu gadu kreditēšanas pieauguma tendence. Kopējie kredītu apjomi janvārī gada laikā...

 • Rajona invalīdiem dāvina svētku sajūtu

  Invalīdu biedrības Alūksnes rajona nodaļas Lieldienu pasākuma dalībniekus pirms Kristus augšāmcelšanās svētkiem uzrunāja luterāņu draudzes mācītājs...