Horoskopi šodien

Zivīm ieteicams atlikt tālākus ceļojumus.

Zivīm ieteicams atlikt tālākus ceļojumus
AUNS. Atlieciet svarīgus darījumus uz vēlāku laiku. Nav ieteicams pirkt vai pārdot dzīvokli. Ja dosieties izklaidēties, samērojiet vēlmes ar materiālajām iespējām.
VĒRSIS. Iespējamas domstarpības ar kolēģiem, nespēsiet izprast cits cita rīcību. Pēkšņas idejas šoreiz var nebūt tās labākās, jo, ziedojot laiku un līdzekļus, varat vilties.
DVĪŅI. Neuztveriet vēlamo par esošo, no tā var ciest kāds tuvs cilvēks. Iespējams, kolēģi pārbaudīs jūsu izturību, tāpēc jums nāksies strādāt vaiga sviedros, lai pierādītu savas spējas.
VĒZIS. Svārstīsieties lēmumos un darbos, nezināsiet, pa kuru ceļu iet. Esiet mierīgs, dodieties uz priekšu, luksoforā deg zaļā gaisma, šķēršļi nav gaidāmi. Nešaustiet otru pusi ar savām aizdomām.
LAUVA. Izmantojiet zvaigžņu labvēlību, stipriniet kontaktus ar ietekmīgām personām, atcerieties tuviniekus un radus. Strādājiet kārtīgi, stipriniet reputāciju, tas tuvākajā nākotnē var noderēt.
JAUNAVA. Aktīvs un radošs laiks, tikai netērējiet enerģiju pārāk nelietderīgi. Esiet atklātāks pret cilvēkiem, neizmantojiet viņu uzticību sava labuma gūšanai. Uzkopiet mājas apkārtni, dārziņu.
SVARI. Būs jācenšas kaut ko izdarīt lietas labā, nevis tikai gulēt uz dīvāna un skatīties televīziju. Labs kontakts veidosies ar jūsu gadagājuma cilvēkiem, ar vecākiem gaidāmas nesaskaņas.
SKORPIONS. Darbs, kas veicams sabiedrības labā, sagādās prieku un atzinību. Daudz tēriņu gaidāmi sadzīves uzlabošanai mājās. Daži domās par ārzemju ceļojumu un sāks gatavoties ceļam.
STRĒLNIEKS. Tiecieties ar draugiem, dodieties uz izklaides vietām, meklējiet jaunus domubiedrus, galvenais, nesēdiet mājās! Iespējams kāds tālāku draugu apciemojums.
MEŽĀZIS. Neradiet pats sev šķēršļus. Neuzticieties visiem, kuri smaida un izliekas par labiem kolēģiem, starp tiem var būt persona, kura vēlas jūsu pazeminājumu.
ŪDENSVĪRS. Esiet piesardzīgs un nestāstiet nevienam par dzīves augšupeju vai lejupslīdi. Ar laiku manīsiet, kurš ir draugs, bet kurš par tādu izliekas ziņkārības dēļ.
ZIVIS. Kāds var atšifrēt jūsu slepenos gājienus, tas var krietni sašķobīt attiecības ar otru pusi. Atlieciet tālākas ekskursijas, jo tās sagādās tikai tēriņus, nevis cerēto gandarījumu.
Horoskopu pasaule

Citu datumu laikraksti

 • Jāmaksā katrreiz, šķērsojot robežu

  Baltkrievijas Transporta un komunikāciju ministrija informē LR SM, ka saskaņā ar likumu, veicot pārvadājumus, kas nav atbrīvoti no maksājuma par...

 • Vai šogad kāps kredītu likmes?

  Statistika liecina, ka Latvijā turpinās līdzšinējo piecu gadu kreditēšanas pieauguma tendence. Kopējie kredītu apjomi janvārī gada laikā...

 • Rajona invalīdiem dāvina svētku sajūtu

  Invalīdu biedrības Alūksnes rajona nodaļas Lieldienu pasākuma dalībniekus pirms Kristus augšāmcelšanās svētkiem uzrunāja luterāņu draudzes mācītājs...

 • Iesaistās Lieldienu gaidīšanas svētkos

  Vakar Alūksnes Bērnu un jauniešu centrā notika Lieldienu konkurss.Vakar Alūksnes Bērnu un jauniešu centrā notika Lieldienu konkurss. Tā bija pēdējā...

 • Domes priekšsēdētāju ievēl vienprātīgi

  Apes pilsētas domes priekšsēdētāja vēlēšanām bija izvirzīta viena kandidatūra no vēlētāju apvienības “Ape”.Apes pilsētas domes priekšsēdētāja...

 • Pieņem tikai vienu darbinieku

  Alūksnes pilsētas domē 1.martā sāka strādāt jauna darbiniece - pašvaldības iepirkuma speciāliste Ilona Šķipsna, kas pirms tam strādāja akciju...