Horoskopi šodien

Zivis būs grūti izkustināmas no vietas.

Zivis būs grūti izkustināmas no vietas
AUNS. Mājas dzīvē gaidāmi nelieli satricinājumi. Nebūsiet noskaņot risināt problēmas - dusmās aizcirtīsiet durvis un aiziesiet, lai brīdi pabūtu vienatnē ar sevi.
VĒRSIS. Darba kolēģi var kļūt par nopietnu traucēkli pienākumu veikšanā. Neuzņemieties pienākumus, kurus nespējat veikt, jūs neesat vienīgais, kuram ir gudra galva uz pleciem.
DVĪŅI. Veiksme gaida tajos virzienos, kas saistīti ar transportu, sakariem un informāciju. Pavērsies iespēja paplašināt paziņu loku un iegūt noderīgas ziņas.
VĒZIS. Nespēsiet paiet garām nevienam grāmatu veikalam, kā izslāpis meklēsiet iespēju iegūt labu literatūru. Dažiem vēžiem būs iespēja paspīdēt ar savu erudīciju.
LAUVA. Kāds gudrinieks mēģinās jūs pierunāt uz neskaidru darījumu. Neļaujieties pierunāties, lai tie citi dara, kā grib, jūs izvēlaties godīgākus peļņas avotus.
JAUNAVA. Ap sevi veidosiet patīkamu gaisotni, kas savukārt piesaistīs pret jums labvēlīgi noskaņotus cilvēkus. Atrodiet laiku, lai kopā ar saviem lolojumiem paklejotu pa dabas takām.
SVARI. Ja otrā pusīte būs pietiekami lojāla, vakaru izvēlēsieties pavadīt senu paziņu sabiedrībā. Pasākumos būsiet interesants sarunbiedrs un īpaši uzmanīgs klausītājs.
SKORPIONS. Iespējams, ka vakaru plānosiet pavadīt ārpus mājas, taču savs vārds būs arī otrajai pusītei. Jāsaka, ka domas var dalīties, ja viens otram nepiekāpsieties, būs pamatīgs tracis.
STRĒLNIEKS. Lai kaut kā nosistu laiku, nodomāsiet doties iepirkties, taču pievērsiet vērību tam, par ko maksājiet. Pavisam nejauši varat satikt kādu bērnības draugu.
MEŽĀZIS. Vairākās jomās nāksies atteikties no savām interesēm citiem par labu. Būtu labi, ja attiecībās ar tuviniekiem jūs kļūtu nedaudz maigāks un piemīlīgāks.
ŪDENSVĪRS. Trauksieties pa dzīvi kā virpulis, kurš pats nezina, ko vēlas. Uzjundīs spēcīgas atmiņas par kādu senu mīlas stāstu, iespējams, ka nolemsiet atkārtot piedzīvoto.
ZIVIS. Diezgan spēcīgi izjutīsiet aizejošās nedēļas smago nastu. Būsiet grūti izkustināmas no vietas, labprātāk mierīgi pasēdēsiet mājās un pafilozofēsiet par gaišāku nākotni.
Horoskopu pasaule

Citu datumu laikraksti

  • Plāno atcelt ienākumu nodokļa maksāšanu

    Paredzams, ka meža īpašniekiem vairs nebūs jāmaksā iedzīvotāju ienākuma nodoklis par to īpašumā esošā meža pārdošanu izciršanai un darījumiem ar tajā...

  • Mācības pielāgos reālās dzīves prasībām

    Nākamajā mācību gadā būs izmaiņas pamatizglītības mācību saturā.Nākamajā mācību gadā būs izmaiņas pamatizglītības mācību saturā. Notiks pārmaiņas...

  • Nedēļas nogalē kļūs aukstāks

    Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas aģentūra sola, ka nedēļas nogalē kļūs aukstāks. Gaisa temperatūra sestdienas un svētdienas naktī būs no...