Horoskopi šodien

Ūdensvīrs piedalīsies projektā.

Ūdensvīrs piedalīsies projektā
Auns. Darbā viss veiksies bez liekiem sarežģījumiem. Attiecībās fiziskā tuvība šķitīs svarīgāka par garīgo sapratni. Izvairieties no vēlām pastaigām.
Vērsis. Paveiktā darba pūliņi attaisnosies. Meklējiet sadarbības partnerus turpmāko plānu realizēšanai. Apmeklējiet pirti, veiciet masāžu.
Dvīņi. Tieksieties uz pārmērībām, tāpēc radīsies nevajadzīgi tēriņi. Var gadīties, ka kādam būs nepieciešams jūsu atbalsts un padoms. Mājinieki vakarpusē dosies izklaidēs un sauks jūs līdzi.
Vēzis. Pirms kaut ko pērkat, apdomājiet, vai jums šo lietu vajag. Ja vēlaties novirzīties no ierasto darbu gaitas, informējiet darba devēju. Varat kārtot svarīgus dokumentus.
Lauva. Apbruņojieties ar pacietību, daudz laika un enerģijas prasīs naudas jautājumi. Padomājiet par savu veselību un fizisko formu. Ieteicams apmeklēt sporta zāli.
Jaunava. Nodarbosieties ar praktisko un sadzīvē nepieciešamo. Daudzus saistīs tehniskas nodarbes.
Svari. Esiet uzmanīgs jebkurā jautājumā, kas skar naudu. Uzmanieties no skauģiem un konkurentiem, viņi var izmantot jūsu neuzmanību.
Skorpions. Interesēs sabiedriskā un politiskā joma. Izšķirošā brīdī varat paļauties uz sirdsbalsi. Tieksieties pēc jauninājumiem. Vakaru pavadiet mīļotā cilvēka tuvumā.
Strēlnieks. Risināsiet darba jautājumus. Meklēsiet jaunus domubiedrus. Varat uzsākt kaut ko jaunu. Partnerattiecībās uzmanību pievērsiet nevis ārienei, bet gan prātam.
Mežāzis. Varat piedalīties kādā peļņu nesošā projektā. Neaizmirstiet likumdošanu un pārbaudes institūciju normas. Galvenais, lai mērķa sasniegšanai jūs gūtu mājinieku atbalstu.
Ūdensvīrs. Neradiet pretrunas ar darba kolēģiem. Daudz vairāk panāksiet ar diplomātiju, nevis ar uzbrukumu.
Zivis. Gribēsiet, lai viss notiek pēc jūsu prāta, tāpēc, iespējams, izcelsies strīds starp kolēģiem. Arī laulātais jums neizdabās, tāpēc var sākties nesaskaņas.
Horoskopu pasaule

Citu datumu laikraksti

 • Izveido rokrakstu izstādi

  Alūksnes zonālajā valsts arhīvā ir apskatāma interesanta un savdabīga izstāde “Rokraksti, rokraksti”. Tajā var vērot glītus un skaistus rokrakstus,...

 • Atnākt atpakaļ uz gaismas ceļa

  Ir cilvēki, kurus arī pēc gadiem gribas satikt un parunāties. Pie tādiem pieder arī trapeniete Aira Daktere. Pirmo reizi viņu satiku Apes zonālajā...

 • Nodod projektu publiskai apspriešanai

  Virešu pagasta padome nodevusi publiskai apspriešanai projektu “Virešu pagasta autoceļi. Satiksmes drošības uzlabojumi”.Virešu pagasta padome...

 • Kartupeļu audzētājiem bija grūts gads

  Vidzemes zonas zemnieki aizvadījuši 2004.gadu jau kā pilntiesīgi ES dalībnieki, ir saskārušies ar ES prasībām un solītajiem labumiem.Vidzemes zonas...

 • Aukstais laiks neietekmē skolu apmeklējumu

  9.februārī no rīta gaisa temperatūra daudzviet Alūksnes rajonā bija mīnus 20 grādu un zemāka. Tādā laikā skolēniem, kuriem vēl nav 12 gadu, nav...

 • Evakuē no degošas mājas

  Otrdien, 8.februārī, pulksten 18.25 Alūksnē, Pils ielā 50, pašvaldības divstāvu ēkas bēniņos izcēlās ugunsgrēks. Dega cauruļvadu un griestu...