Horoskopi šodien

Ūdensvīrs tieksies pēc tuvības.

Ūdensvīrs tieksies pēc tuvības
Auns. Pozitīvu rezultātu gūs tie, kuri darbojas ar sadzīviskām un tehniskām lietām. Sabalansējiet spējas un apņemšanos.
Vērsis. Ja būsiet optimists un noskaņosiet sevi radoši, gūsiet lieliskus darba augļus. Var gadīties, ka atklāsiet līdz šim vēl nezināmas spējas, kuru lietošana praksē palielinās ienākumus.
Dvīņi. Nav ieteicams veikt eksperimentus darba jomā, jo sekas var būt neprognozējamas. Privātajā dzīvē varat kaut ko uzlabot, it sevišķi sadzīves tehnikas jomā.
Vēzis. Varat tikties ar sadarbības partneriem. Meklējiet ietekmīgas personas, projekta atbalstītājus. Atpūšoties stipriniet garīgo pusi, apmeklējiet kādu mākslas pasākumu.
Lauva. Esiet tālredzīgs un pieņemiet piedāvājumu apgūt kaut ko pilnīgi jaunu. Tas noteikti palīdzēs sevis apliecināšanai un karjeras augšupejai.
Jaunava. Ar pašapziņu un disciplīnu spēsiet lieliski izcelties darba devēja acīs. Tikai nekļūstiet pārāk augstprātīga, kolēģi var pagriezt muguru.
Svari. Pabeidziet iesāktos darbus, par jaunām iecerēm domāsiet citu dienu. Labāk veiksies darbojoties individuāli. Meklēsiet atpūtu svaigā gaisā.
Skorpions. Izdosies paspīdēt ar loģisko prātu, jūsu priekšlikums dos rezultātus. Tiecieties ar domubiedriem un draugiem, jo viņiem ir daudz kas jauns, ko jums pavēstīt.
Strēlnieks. Sekojiet līdzi, lai katram godīgi būtu sadalīti darba pienākumi. Esiet uzmanīgs, iespējamas negatīvas ietekmes. Labi sekmēsies lietišķas sarunas.
Mežāzis. Būsiet visai aktīvs, iesaistīsieties sabiedriskajā dzīvē. Viegli izdosies iekarot apkārtējo simpātijas. Varat tikties ar domubiedriem, lai apspriestu nākotnes plānus.
Ūdensvīrs. Vairāk tieksieties pēc tuvības, nevis pēc garīgās sapratnes. Neskrieniet uz pirmo uzaicinājumu, varat iekļūt kutelīgā situācijā.
Zivis. Grūti būs sabalansēt darbu un ģimenes dzīvi. Šķitīs, ka par maz veltāt uzmanību otrai pusītei, līdzko novērsīsieties no darba, pieļausiet kļūdas.
Horoskopu pasaule

Citu datumu laikraksti

  • Kartupeļu audzētājiem bija grūts gads

    Vidzemes zonas zemnieki aizvadījuši 2004.gadu jau kā pilntiesīgi ES dalībnieki, ir saskārušies ar ES prasībām un solītajiem labumiem.Vidzemes zonas...

  • Aukstais laiks neietekmē skolu apmeklējumu

    9.februārī no rīta gaisa temperatūra daudzviet Alūksnes rajonā bija mīnus 20 grādu un zemāka. Tādā laikā skolēniem, kuriem vēl nav 12 gadu, nav...

  • Evakuē no degošas mājas

    Otrdien, 8.februārī, pulksten 18.25 Alūksnē, Pils ielā 50, pašvaldības divstāvu ēkas bēniņos izcēlās ugunsgrēks. Dega cauruļvadu un griestu...