Horoskopi šodien

Ūdensvīrs var slēgt līgumus.

Ūdensvīrs var slēgt līgumus
AUNS. Aktuāli visi ar ģimeni saistītie jautājumi. Varbūt kāds būs nodarbināts ar mantojumu vai dzīvesvietas maiņas darījumiem.
VĒRSIS. Būsiet noskaņots uz ekstremālām izdarībām. Vēlēsieties izbaudīt kaut ko nebijušu. Aizmirstiet par savām iegribām. Satiksiet daudz domubiedru.
DVĪŅI. Pamazām sāksiet kāpt uz augšu profesionālajā jomā, taču paturiet visus jaunumus pie sevis. Nepiemērots laiks partnerattiecību veidošanai un uzlabošanai.
VĒZIS. Ir iespēja daudz ko mainīt uz pozitīvo pusi. Sapratīsiet, ka esat tuvu pie iecerētā, tas dos stimulu darboties aktīvāk. Palīdzību no malas varat neprasīt, jo izturības jums ir pietiekami.
LAUVA. Varat apgūt kaut ko jaunu vai paplašināt esošās zināšanas. Varat veidot jaunas partnerattiecības, tikties ar ietekmīgām personām. Paveiciet visu iesākto.
JAUNAVA. Iespējami sarežģījumi attiecībās ar cilvēkiem, taču neesiet strīda ierosinātājs un nenorādiet citiem uz kļūdām. Iespējams, atradīsiet labu atbalstītāju kādai iecerei.
SVARI. Kārtojiet ar profesionālo jomu saistītos jautājumus. Varat izmantot oriģinālas idejas un paņēmienus, taču atcerieties, ka visam jābūt bez viltus.
SKORPIONS. Nesteidzieties notikumiem pa priekšu. Padomu vaicājiet tikai pieredzējušiem konsultantiem. Nerisiniet personiskās problēmas darba laikā un neiesaistiet kolēģus.
STRĒLNIEKS. Daudzu panākumu un veiksmes diena. Iespējams, atradīsiet ilgi gaidīto un meklēto. Citi savukārt iesaistīsies aktīvā darbā un gūs panākumus.
MEŽĀZIS. Būsiet ietekmīgu personu ielenkumā. Dibiniet jaunas partnerattiecības, jūsu sasniegumi lielā mērā būs atkarīgi no atbalstītājiem. Līgumu slēgšanu atlieciet uz vēlāku laiku.
ŪDENSVĪRS. Varat kārtot juridiskus jautājumus, slēgt līgumus. Saņemto informāciju paturiet pie sevis. Partneri, ar kuriem jūsu domas nesaskanēs, iespējams, pārtrauks attiecības.
ZIVIS. Piemērots laiks atpūtai. Padomājiet par veselību, stipriniet organismu, apmeklējiet sporta nodarbības. Vēlēsieties izmēģināt roku loterijā, iespējams, būsiet ieguvējs.
Horoskopu pasaule

Citu datumu laikraksti

  • Ir radīti, lai būtu viens otram blakus

    Kas cilvēka dzīvē kļūst par galveno prioritāti, kad darba mūžs ir aiz muguras, bērni izauguši un radījuši iespēju priecāties par mazbērniem.Kas...

  • Turpinās konkurss “Veselā miesā vesels gars”

    Turpinot konkursu “Veselā miesā vesels gars”, ko rīko Alūksnes rajona tūrisma darbinieki sadarbībā ar vietējiem laikrakstiem, šodien publicējam...

  • Daļu zāļu kompensēs

    Ar šā gada 1.janvāri Veselības ministrija nolēmusi daļu līdz šim centralizēti iepērkamo onkoloģisko un hematoloģisko medikamentu (tos slimnieki...