Horoskopi šodien

Ūdensvīram veiksmīgs laiks.

Ūdensvīram veiksmīgs laiks
AUNS. Pirms ko apsoliet, padomājiet, vai spēsiet to izpildīt. Esiet nosvērts un tālredzīgs. Piemērots laiks, lai analizētu paveikto.
VĒRSIS. Būsiet liels optimists, darbi ies no rokas. Varat sākt kaut ko jaunu, rīkot tikšanās, piesaistīt domubiedrus. Ieprieciniet savus bērnus.
DVĪŅI. Pirms ķeraties pie jauniem darbiem, pabeidziet iesāktos. Neesiet tik haotisks, citādi radīsiet sev sarežģījumus. Pēc darba spriedzi noņems nomierinoša zāļu vanna.
VĒZIS. Pirms ko darāt, padomājiet, vai sekas neskars jūs pārāk smagi. Darbā labāk esiet kluss un apzinīgs, nekā skaļš un bravūrīgs.
LAUVA. Ja kāds jūs morāli ievaino, necentieties atdarīt ar to pašu. Labāk noskaidrojiet iemeslu, kādēļ nelabvēlis tā darījis, jo rezultātā tas var izrādīties "melns" joks.
JAUNAVA. Neatlieciet uz rītu to, ko varat izdarīt šodien. Pārrunājiet ar tuviniekiem sasāpējušos jautājumus. Iespējams, ka jūsu atvasītēm šobrīd nepieciešama sapratne un atbalsts.
SVARI. Izvairieties no stresa. Centieties visu darīt nesteidzīgi. Vēlēsieties atrast kādu, kurš jūs varētu uzklausīt un saprast. Vakaru pavadiet kopā ar mīļajiem.
SKORPIONS. Centieties nebūt nesavaldīgs pret kolēģiem, citādi pavisam drīz jūs jutīsieties vientuļš. Negatīvo enerģiju atstājiet trenažieru zālē.
STRĒLNIEKS. Šoreiz jūs visu tik vienkārši nepanāksiet. Nevērtējiet otru cilvēku, skatoties no augšas uz leju. Izvairieties no pārslodzes.
MEŽĀZIS. Mēģiniet norobežot privāto dzīvi no darba jautājumiem. Esiet uzmanīgs ar lēmumu pieņemšanu, jo iekšējā balss šoreiz var kļūdīties.
ŪDENSVĪRS. Veiksmīgs laiks darījumu kārtošanai ar augstākstāvošām amatpersonām. Varat iesaistīties naudas jautājumu risināšanā. Nesāpiniet laulāto.
ZIVIS. Atturieties no nopietnu jautājumu risināšanas un svarīgu dokumentu parakstīšanas. Ikdienas darbi veiksies bez aizķeršanās, labvēlīgs laiks, īpaši pārdevējiem un žurnālistiem.
Horoskopu pasaule

Citu datumu laikraksti

  • Par studentu zinātnisko darbu konkursu

    Latvijas Banka izsludina ikgadējo Latvijas augstskolu studentu zinātnisko darbu konkursu.Latvijas Banka izsludina ikgadējo Latvijas augstskolu...

  • Specializēs zemessardzes bataljonu

    Uz Zemessardzes 31. bataljona bāzes veidos Zemessardzes 31. bataljonu aizsardzībai pret masu iznīcināšanas ieročiem.Uz Zemessardzes 31. (Balvu)...

  • Lems par divu miljonu latu kompensāciju

    Šodien, 25.janvārī, valdība lems par divu miljonu latu piešķiršanu pašvaldībām, lai kompensētu vētras radīto postījumu novēršanā iztērētos...