Horoskopi šodien

Ūdensvīram nepieciešami palīgi.

Ūdensvīram nepieciešami palīgi
AUNS. Liela nozīme ir pieredzei. Pirms ko svarīgu izlemjat vai darāt, iepriekš apsveriet visus juridiskos jautājumus. Vajadzētu pievērsties veselīgam dzīvesveidam.
VĒRSIS. Uzmanieties no sāncenšiem, iespējams, kāds gatavo jums šķēršļus. Aizstāvoties pārāk neiekarstiet, jo rezultātu panāksiet tikai mierīgā un taisnīgā ceļā.
DVĪŅI. Kaut kas bremzēs darījumu virzību uz priekšu, lai kā jūs centīsieties. Padomājiet, vai šķērslis nav jūsu paša rīcībā, pavērtējiet to.
VĒZIS. Jutīsieties iztukšots gan morāli, gan fiziski. Tikai neatmetiet visam ar roku, jo liela nozīme ir jūsu pacietībai un pašvērtējumam. Veiksmīgi turpināsiet iesākto.
LAUVA. Daudz no tā, ko būsiet iecerējis, spēsiet arī paveikt. Kaut arī apkārtējie centīsies jūs atrunāt, paliksiet pie sava. Kādam var nepatikt jūsu spītīgums un nepakļaušanās.
JAUNAVA. Kaut kas jums traucēs noskaņoties veicamajam darbam. Atlieciet dokumentu kārtošanu, kā arī naudas darījumus. Vadot auto, nepārsniedziet atļauto ātrumu.
SVARI. Tiks izteikts kāds interesants piedāvājums. Tomēr ir ieteicams to labi apdomāt. Pirms piekrītiet, ieklausieties savā sirdsbalsī.
SKORPIONS. Tikai uz priekšu un ne soli atpakaļ, tāda ir jūsu devīze. Jo uzstājīgāk rīkosieties, jo vairāk sasniegsiet.
STRĒLNIEKS. Varat rīkot lietišķas pārrunas, meklēt biznesa partnerus. Labvēlīgs laiks sadzīviskiem darbiem un uzlabojumiem mājās. Baudiet vakariņas sveču gaismā ar mīļoto.
MEŽĀZIS. Izvairieties no diskusijām ar darba devēju, citādi varat nokļūt neveiklā situācijā. Ievērojiet mēra sajūtu. Neatsakiet, ja kāds lūdz palīdzību.
ŪDENSVĪRS. Būsiet izmisumā, jo uzliktie pienākumi jums vienam var nebūt pa spēkam. Nemeklējiet palīgus pārāk tālu, tepat blakus kāds cilvēks ir gatavs jums tūlīt palīdzēt.
ZIVIS. Strādāsiet ierasto darbu un viss veiksies bez sarežģījumiem. Mīlestībā vēlēsieties vairāk garīgās sapratnes un sirds siltuma. Ja esat kādu apvainojis, mēģiniet izlīgt.
Horoskopu pasaule

Citu datumu laikraksti

  • Sapņu ķērāja noslēpums

    Esmu dzirdējusi par sapņu ķērāju. Arī sarunās paziņas stāsta, ka viņiem esot sapņu ķērājs. Gribētu uzzināt par to kaut ko vairāk."Esmu dzirdējusi par...

  • Godinās labākos tirgotājus

    4.februārī notiks konkursa “Latvijas labākais tirgotājs 2004” noslēguma pasākums, kura finālā piedalās 110 dalībnieki - 39 uzņēmumi no Rīgas un 71 -...

  • Vētra radījusi 120 000 latu zaudējumus

    Alūksnes rajonā zaudējumi rēķināmi vismaz 120 000 latu apmērā. Tāda informācija nosūtīta Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrijai.Alūksne...