Horoskopi šodien

Mežāzis ieklausīsies padomos.

Mežāzis ieklausīsies padomos
AUNS. Pirms kaut ko dariet, vēlreiz apdomājiet visus "plusus" un "mīnusus". Nenozīmējiet svarīgas tikšanās un izvairieties no jebkāda veida lietišķām sarunām.
VĒRSIS. Nesoliet vairāk, nekā spējat izdarīt. Pacentieties turēt doto vārdu. Ja kaut ko vēlaties iegādāties, pārliecinieties, vai pirkuma cena ir atbilstoša tā kvalitātei.
DVĪŅI. Atturieties no nopietnām sarunām ar darba vadītāju, savukārt vadītājiem vairāk jākontrolē darbinieku attieksme pret darba pienākumiem. Neticiet katram, kurš vēlas iemantot jūsu uzticību.
VĒZIS. Pulcēsiet ap sevi daudz domubiedru. Pavadiet brīvo laiku kopā ar mīļajiem, viņi jutīsies aplaimoti un centīsies vēl vairāk izpelnīties jūsu mīlestību. Pieskatiet bērnus!
LAUVA. Būsiet sapīcis un nespēsiet nomierināties kādu nepamatotu aizdomu dēļ. Pirms pieņemat lēmumu, padomājiet, vai neapvainojat otru nepatiesi.
JAUNAVA. Būs daudz darāmā, taču lieliski tiksiet ar visu galā, jo veiksme būs jūsu sabiedrotā. Izvairieties no uzturēšanās skaļās un trokšņainās vietās.
SVARI. Varat rīkot tikšanās, dibināt jaunas partnerattiecības, slēgt sadarbības līgumus. Kārtojot naudas darījumus, palūdziet pieredzējuša konsultanta padomu.
SKORPIONS. Neatslābinieties, ja ceļā uz izvēlēto mērķi sastopamas grūtības, jo jums ir pa spēkam tās pārvarēt. Nav ieteicams mainīt dzīvesvietu. Atliciniet laiku, lai izrunātos ar atvasītēm.
STRĒLNIEKS. Priecāsieties par dzīvi un iedvesmosiet
arī citus. Nepievērsiet uzmanību, ja kāds mēģina vērpt intrigas aiz jūsu muguras, jo pavisam drīz šis nelabvēlis tiks atmaskots.
MEŽĀZIS. Darbus nopietni var iekavēt jaunāko tehnoloģiju ierīces. Ja vēlaties atšķetināt sarežģītu jautājumu, ieklausieties pieredzējušu cilvēku padomos.
ŪDENSVĪRS. Profesionālajā jomā visi darbi veiksies bez aizķeršanās. Savukārt attiecībās ar pretējo dzimumu iespējami sarežģījumi.
ZIVIS. Neesiet tik sentimentāls un nepieļaujiet, lai grūtsirdība ietekmē jūsu darba spējas. Stingri ievērojiet ceļu satiksmes noteikumus!
Horoskopu pasaule

Citu datumu laikraksti