Horoskopi šodien

Mežāzim jādomā par peļņu.

Mežāzim jādomā par peļņu
AUNS. Ja ko esat iesācis, tad to arī paveiciet godam. Jūsu versija var nebūt pareiza, tāpēc neuzspiediet citiem savu viedokli. Centieties neietekmēties citu iespaidā.
VĒRSIS. Labs laiks, lai izvērtētu kļūdas un plānotu turpmāko darbu gaitu. Iespējams, meklēsiet skolu, kurā papildināt zināšanas, vai uzsāksiet kaut ko pilnīgi jaunu.
DVĪŅI. Vēlēsieties būt neatkarīgs un neierobežots darbos un gaitās. Varat organizēt tikšanās, dibināt jaunus, izdevīgus kontaktus.
VĒZIS. Apjautīsiet, ko īsti vēlaties sasniegt un centīsieties virzīties uz šo mērķi. Iespējams, satiksiet kādu sen neredzētu draugu, ar kuru kavēsieties nostalģiskās atmiņās.
LAUVA. Kāda nejaušība var kļūt liktenīga. Neapgrūtiniet citus ar savām problēmām. Ja darīsiet visu ar apdomu, iegūsiet apkārtējo cieņu un uzticību.
JAUNAVA. Būsiet sašutis par apkārtējo nesapratni. Ja nepieciešams, atrodiet kādu, ar kuru izrunāt sasāpējušos jautājumus, tas jums palīdzēs.
SVARI. Nepadodieties kārdinājumam, citādi cietīsiet gan morāli, gan materiāli. Pārbaudiet katru dokumentu, ar kuru jums ir saskare. Sirdsmieru sniegs jums tuvie cilvēki.
SKORPIONS. Neļaujiet vaļu impulsīvai rīcībai un dusmām. Nav ieteicams darboties vienatnē. Meklējiet sadarbības partnerus.
STRĒLNIEKS. Nepārpūlieties un centieties izvairīties no stresa situācijām. Jums būs svarīga neatkarība, jo tikai tā jūs spēsiet rosināt domas.
MEŽĀZIS. Padomājiet par peļņas iespējām. Varat doties pie darba devēja ar kādu vērā ņemamu priekšlikumu. Ja spēsiet viņu pārliecināt, iespējams, pakāpsieties pa karjeras kāpnēm.
ŪDENSVĪRS.Tas, ko šodien iesāksiet, var nest labumu tuvākajā nākotnē, tikai neceriet uz pārāk vieglu peļņu. Piemērots laiks izlīgt mieru ar tuviniekiem.
ZIVIS. Padomājiet, kā darīt dzīvi gaišāku. Būsiet izcils padomdevējs, pratīsiet arī uzklausīt. Sekojiet līdzi savām atvasītēm.
Horoskopu pasaule

Citu datumu laikraksti

 • Atmaksā visus parādus

  Virešu pagasta padomei ir izdevies veiksmīgi nokārtot visus vecā gada parādus.Virešu pagasta padomei ir izdevies veiksmīgi nokārtot visus vecā gada...

 • Pamatskola saņem sešus datorus

  Virešu pagasta Sikšņu pamatskola pirms Ziemassvētkiem saņēma ļoti noderīgu dāvanu - sešus datorus. Tagad skolā atkal varēs iekārtot datorklasi, kuru...

 • Kristīgās klases audzēkņi mācās sajust mīlestību

  Alūksnes sākumskolas skolotāja Aina Albertiņa augusi kristīgā ģimenē, no mazām dienām apmeklējusi baznīcu un sapratusi, ka palīdzība vienmēr nāk no...

 • Biznesā viens otru nemitīgi uzmundrina

  Sieviete bez vīrieša un vīrietis bez sievietes biznesā iztikt nevar. Viss ir atkarīgs tikai no tā, cik viņi ir saderīgs tandēms. Arī mēs viens bez...

 • Jauns kontrolieris jaunajam gadam

  Lai gan Ziemassvētku brīvdienas radīja korekcijas, tomēr pagājušajā nedēļā Latvijas politikā bija pāris svarīgu notikumu. Saprotams, ka šobrīd...

 • Veselā miesā vesels gars!

  Šodien laikrakstā publicējam konkursa “Veselā miesā vesels gars!” trešās kārtas rezultātus un ceturtās kārtas jautājumus, ko uzdod Kalncempju pagasta...