Horoskopi šodien

Mežāzim daudz lielu darbu.

Mežāzim daudz lielu darbu
AUNS. Būsiet sentimentāli noskaņots, taču tas var kavēt jūsu virzību uz priekšu. Dariet savu darāmo ar lielāku atbildību. Palīdziet ikvienam, kuram tas nepieciešams.
VĒRSIS. Pārdomājiet, vai esat gatavs uzsākt ko jaunu. Ar pacietību un mierīgu vārdu paveiksiet vairāk, nekā sākumā šķitīs. Jūs var pārsteigt kāds tuvs cilvēks.
DVĪŅI. Savaldiet savu negatīvo emociju vilni un nebojājiet apkārtējiem noskaņojumu. Padomājiet arī par citu, izņemot materiālās vērtības.
VĒZIS. Jūsu turpmākā profesionālā izaugsme lielā mērā būs atkarīga no tā, cik labi jūs sevi pratīsiet prezentēt.
LAUVA. Būs augsts enerģiskais potenciāls, gribēsies vai kalnus gāzt. Neaizmirstiet par apkārt notiekošo, jo varat palaist garām kādu labu izdevību. Esiet uzmanīgs ceļā!
JAUNAVA. Izvairieties no pārāk lielas aktivitātes. Sekojiet līdzi ēdienkartei, jo pārmērības var radīt veselības problēmas. Vairāk uzturieties svaigā gaisā, tas uzlabos pašsajūtu.
SVARI. Ja kaut kas nav tā, kā gribētos, padomājiet, vai iemesls nav iepriekš pieļautās kļūdas. Nepieņemiet piedāvājumus saistībā ar naudu un neaizdodiet to.
SKORPIONS. Raugieties uz visu tiešāk un reālāk, tā jūs ātrāk aptversiet patieso būtību un sapratīsiet, kā jums jārīkojas. Uzturieties vairāk jums tīkamā sabiedrībā.
STRĒLNIEKS. Ar minimālu piepūli sasniegsiet vēlamo rezultātu. Jūsu mīļotais cilvēks gaida kaut ko vairāk no jūsu puses, varbūt ir īstais laiks uzaicināt viņu uz kādu restorānu vai kafejnīcu.
MEŽĀZIS. Nebaidieties no lieliem darbiem, jo jums viss ir pa spēkam. Ja sāksiet šaubīties par sevi, tad daudz ko nespēsiet paveikt.
ŪDENSVĪRS. Būs grūti izšķirties par kaut ko konkrētu. Ja, kontaktējoties ar apkārtējiem, jutīsiet spriedzi, izvairieties no konfliktsituācijām.
ZIVIS. Padomājiet, kas jums traucē sasniegt vēlamo, un centieties no tā tikt vaļā. Garastāvokli uzlabot palīdzēs līdzās esošie optimistiski noskaņotie cilvēki.
Horoskopu pasaule

Citu datumu laikraksti

 • Atmaksā visus parādus

  Virešu pagasta padomei ir izdevies veiksmīgi nokārtot visus vecā gada parādus.Virešu pagasta padomei ir izdevies veiksmīgi nokārtot visus vecā gada...

 • Pamatskola saņem sešus datorus

  Virešu pagasta Sikšņu pamatskola pirms Ziemassvētkiem saņēma ļoti noderīgu dāvanu - sešus datorus. Tagad skolā atkal varēs iekārtot datorklasi, kuru...

 • Kristīgās klases audzēkņi mācās sajust mīlestību

  Alūksnes sākumskolas skolotāja Aina Albertiņa augusi kristīgā ģimenē, no mazām dienām apmeklējusi baznīcu un sapratusi, ka palīdzība vienmēr nāk no...

 • Biznesā viens otru nemitīgi uzmundrina

  Sieviete bez vīrieša un vīrietis bez sievietes biznesā iztikt nevar. Viss ir atkarīgs tikai no tā, cik viņi ir saderīgs tandēms. Arī mēs viens bez...

 • Jauns kontrolieris jaunajam gadam

  Lai gan Ziemassvētku brīvdienas radīja korekcijas, tomēr pagājušajā nedēļā Latvijas politikā bija pāris svarīgu notikumu. Saprotams, ka šobrīd...

 • Veselā miesā vesels gars!

  Šodien laikrakstā publicējam konkursa “Veselā miesā vesels gars!” trešās kārtas rezultātus un ceturtās kārtas jautājumus, ko uzdod Kalncempju pagasta...