Horoskopi šodien

Mežāzis būs diplomātisks.

Mežāzis būs diplomātisks
AUNS. Nemainiet savas domas, esiet nosvērts un pārliecināts par saviem vārdiem un darbiem. Iespējams, kāds mainīs jūsu ceļa virzienu.
VĒRSIS. Pārlūkojiet savus ienākumus un samērojiet iespējas ar vajadzībām. Iegribu būs daudz. Vēlēsieties, lai svētki būtu ļoti jūtami jūsu mājā.
DVĪŅI. Nenozīmējiet lietišķas pārrunas vai citus svarīgus darbus. Būsiet gaidāmo svētku pārņemts. Centieties nebojāt attiecības ar otru pusīti.
VĒZIS. Kaut kas var mainīties partnerattiecībās, varbūt ar kādu izlīgsiet mieru. Uzmaniet savas atvasītes! Esiet patiess un neļaujieties nekādām provokācijām.
LAUVA. Jūsu sirds siltums un labvēlība izraisīs sajūsmu un prieku apkārtējos. Nerīkojiet nekādas nopietnas pārrunas un nerisiniet problēmas. Iegaumējiet, ka uzticība ir attiecību vissvarīgākā saikne.
JAUNAVA. Daudz paveiksiet un būsiet gandarīts par rezultātu. Bagātiniet savu radošo pasauli, centieties iegūt apkārtējo atbalstu. Nav ieteicamas pārāk lielas aktivitātes. Iepatiksieties kādai ietekmīgai personai.
SVARI. Jutīsieties kā karuselī. Varbūt steigā pieļausiet kādu kļūdu. Ceļā var gadīties neparedzēti šķēršļi. Padomājiet, vai esat nomaksājis visus rēķinus.
SKORPIONS. Var gadīties sarežģījumi attiecībās ar otru pusīti, bet šoreiz pacentieties piekāpties, tad problēma būs atrisināta. Nepazemojieties savu iegribu vai naudas dēļ.
STRĒLNIEKS. Neesiet tik devīgs, kāds var to izmantot savtīgos nolūkos. Saņemsiet daudz jaunas un patīkamas vēstis. Esiet iejūtīgāks pret bērniem, kuri tik ļoti vēlas izrunāties ar jums.
MEŽĀZIS. Esiet diplomātisks apsvērumos, nekritizējiet citus cilvēkus. Dodieties kaut kur ārpus pilsētas un baudiet ziemas priekus.
ŪDENSVĪRS. Ar savu sirdsbalsi jutīsiet, kas ir labs un kas ir slikts. Neturiet ilgi ļaunu prātu, labāk aizmirstiet un domājiet gaišas domas. Neatstājiet nepadarītus darbus.
ZIVIS. Emocionālais stāvoklis būs stabils. Ja atgadās kas neparedzēts, apsveriet visu bez uztraukumiem, jūs noteikti atradīsiet izeju. Varbūt iepazīsieties ar kādu jauku personu.
Horoskopu pasaule

Citu datumu laikraksti

 • Biznesā viens otru nemitīgi uzmundrina

  Sieviete bez vīrieša un vīrietis bez sievietes biznesā iztikt nevar. Viss ir atkarīgs tikai no tā, cik viņi ir saderīgs tandēms. Arī mēs viens bez...

 • Jauns kontrolieris jaunajam gadam

  Lai gan Ziemassvētku brīvdienas radīja korekcijas, tomēr pagājušajā nedēļā Latvijas politikā bija pāris svarīgu notikumu. Saprotams, ka šobrīd...

 • Veselā miesā vesels gars!

  Šodien laikrakstā publicējam konkursa “Veselā miesā vesels gars!” trešās kārtas rezultātus un ceturtās kārtas jautājumus, ko uzdod Kalncempju pagasta...

 • Nāks Ziemassvētki, kad viņi atkal būs kopā...

  Alūksnes rajonā šogad Ziemassvētkus daudzas ģimenes nesvinēs kopā, jo kāds no vecākiem, brāļi vai māsas ir devušies peļņā uz ārzemēm. Viņi ar...

 • Apdullinošā naftas smarža brīnumu laikā

  Ziemassvētku gaidīšanas laikā ikviens vēlas sagaidīt lielāku vai mazāku brīnumu, kura pietrūka visu gadu.Ziemassvētku gaidīšanas laikā ikviens vēlas...

 • Palielina pusdienu apmēru

  Alūksnē ir palielināts sociālās palīdzības pabalsts trūcīgai ģimenei - brīvpusdienas skolās un pirmsskolas audzināšanas iestādēs. Turpmāk to apmērs...