Horoskopi šodien

Mežāzis būs līdzjūtīgs.

Mežāzis būs līdzjūtīgs
AUNS. Paveiciet to, ko uzskatāt par visnepieciešamāko. Mājas darbos padalieties ar mājiniekiem. Esat aktīvs, tad jums veiksies.
VĒRSIS. Neuzticieties mazpazīstamiem cilvēkiem, kā arī centieties izvairīties no finansiālu darījumu kārtošanas. Veiksmīgi paveiksiet ieplānotos darbus.
DVĪŅI. Varat uzsākt kaut ko jaunu, ar to tiksiet galā diezgan ātri un veiksmīgi. Varat izmēģināt roku kādā azartspēlē, iespējams vinnests, taču neaizraujieties par daudz! Izlīgstiet mieru, ja esat ar kādu tuvu cilvēku sastrīdējies.
VĒZIS. Paveiciet visu iesākto līdz galam. Jūsu emocionālais stāvoklis būs līdzsvarots. Veiksmīgi izdosies organizēt kādu pasākumu, atbalstītāju netrūks.
LAUVA. Būsiet radoši noskaņots, tāpēc vēlēsieties kontaktēties ar garīgi bagātiem cilvēkiem. Veiksies darbs kolektīvā. Labs laiks, lai kaut ko mainītu mājvietas interjerā.
JAUNAVA. Uzklausiet kolēģus. Apvaldiet savu gribu dominēt pār citiem, tā jūs tikai atbaidīsiet, nevis pievilksiet. Varbūt kāds uzsāks draudzīgas attiecības ar pretējā dzimuma pārstāvi.
SVARI. Jums būs daudz vilinošu piedāvājumu, taču vajadzēs izšķirties par vispareizāko. Nebaidieties, ja nākas pasvīst, jo tā jums izdosies palielināt iekrājumus.
SKORPIONS. Nenosodiet tuvos cilvēkus, ja jūsu uzskati atšķiras. Pievērsiet uzmanību vissīkākajai niansei darbā un centieties nepieļaut kļūdas.
STRĒLNIEKS. Veiksmīgi darījumi ar nekustamo īpašumu. Varat posties kādam tālākam braucienam, tas būs izdevies. Veiksmīgi lietišķie darījumi.
MEŽĀZIS. Būsiet līdzjūtīgi noskaņots un visādi mēģināsiet palīdzēt, taču tas var neizdoties, ja ļoti akcentēsiet savu varu. Pieņemiet kāda uzaicinājumu kopā pavakariņot, taču neiedomājieties, ka saņemsiet kaut ko vairāk.
ŪDENSVĪRS. Neceriet ar lieliem apgriezieniem paveikt iekavēto, var neizdoties. Labāk stipriniet organismu, pievērsieties fiziskām aktivitātēm, tā jūs uzlabosiet arī noskaņojumu.
ZIVIS. Neuzņemieties nekādas jaunas saistības, labāk tieciet vaļā no visiem rēķiniem un parādiem. Neuzspiediet citiem cilvēkiem savu viedokli. Ietiecams pabūt vienatnē.
Horoskopu pasaule

Citu datumu laikraksti

 • Nāks Ziemassvētki, kad viņi atkal būs kopā...

  Alūksnes rajonā šogad Ziemassvētkus daudzas ģimenes nesvinēs kopā, jo kāds no vecākiem, brāļi vai māsas ir devušies peļņā uz ārzemēm. Viņi ar...

 • Apdullinošā naftas smarža brīnumu laikā

  Ziemassvētku gaidīšanas laikā ikviens vēlas sagaidīt lielāku vai mazāku brīnumu, kura pietrūka visu gadu.Ziemassvētku gaidīšanas laikā ikviens vēlas...

 • Palielina pusdienu apmēru

  Alūksnē ir palielināts sociālās palīdzības pabalsts trūcīgai ģimenei - brīvpusdienas skolās un pirmsskolas audzināšanas iestādēs. Turpmāk to apmērs...

 • Norvēģu jaunieši atved dāvanas

  Norvēģu un igauņu jauniešu grupa četras dienas - no 11. līdz 16.decembrim - iesaistījās kopējā projekta pasākumos Alūksnē.Norvēģu un igauņu jauniešu...

 • Palīdz viens otram

  Pededzes pagastā ceturto gadu rīko labdarības akciju “Palīdzēsim viens otram!”. Tās laikā pagasta iedzīvotāji ir aicināti ziedot mantas, apģērbus, ko...

 • Aicina uz tikšanos

  Katru gadu īsi pirms Ziemassvētkiem kādā rajona pirmsskolas izglītības iestādē tiekas pensionētie pirmsskolas iestāžu darbinieki.Katru gadu īsi pirms...