Horoskopi šodien

Strēlniekam būs sarežģījumi.

Strēlniekam būs sarežģījumi
AUNS. Lielu nozīmi piešķirsiet iespējām padziļināt iegūtās zināšanas. Kontaktējoties ar apkārtējiem, būsiet atturīgs, jo katru vārdu uztversiet kā apvainojumu.
VĒRSIS. Emocionālais stāvoklis diezgan nestabils. Labāk veiksies darbs vienatnē. Izvairieties no skaļiem pasākumiem. Nekaitējiet veselībai.
DVĪŅI. Varat rīkot dažādas tikšanās un uzsākt jaunas partnerattiecības. Dažiem būs grūti izprast jūsu vienaldzīgo attieksmi, viņiem var likties, ka esat pārāk augstprātīgs.
VĒZIS. Daudz ko spēs panākt tie, kuri droši iet uz savu mērķi. Taču slinkākie un pasīvie jutīsies nomākti, tas nelabvēlīgi var ietekmēt veiksmīgu virzību.
LAUVA. Dariet visu nesteidzīgi, jo ātrumā varat sevi savainot. Ņemiet vērā citu teikto un ieklausieties viņu padomos. Nav ieteicams riskēt.
JAUNAVA. Pirms kaut ko apgalvojat, padomājiet, vai jums ir taisnība, jo ātrumā pateiktais var izrādīties nepatiess. Mājas dzīvē necentieties kaut ko mainīt.
SVARI. Labi veiksies kopīgs darbs. Var rasties vērtīgas idejas, tās īstenojot, papildināsiet ienākumus. Dodieties ar draugiem uz izklaides vietu.
SKORPIONS. Vareni paspīdēsiet ar savu erudīciju, un citi cilvēki to novērtēs. Pulcēsiet ap sevi daudz domubiedru.
STRĒLNIEKS. Nelidinieties pa mākoņiem, jo var rasties sarežģījumi materiālajā jomā. Ņemiet vērā visu jauno, no tā būs atkarīga turpmākā notikumu virzība.
MEŽĀZIS. Centieties nogludināt radušos konfliktsituāciju darbā, jo tā var nelabvēlīgi ietekmēt karjeru. Ar otro pusi dāvāsiet viens otram visu uzmanību un mīlestību.
ŪDENSVĪRS. Panākumi tiem, kuri darbojas jaunākās tehnikas jomā. Mākslinieki būs ievērības cienīgi. Daudziem būs izteiktas organizatora spējas.
ZIVIS. Par spīti drūmajam noskaņojumam, centieties strādāt ar pilnu atdevi, to saņemsiet pretī. Apmeklējiet sporta zāli un sekojiet līdzi ēdienkartei.
Horoskopu pasaule

Citu datumu laikraksti

 • Sargieties no krāpnieka!

  Vidzemē bijuši vairāki gadījumi, kad kāds vīrietis krāpjas, uzdodoties par pasta vai vēstniecības darbinieku.Vidzemē bijuši vairāki gadījumi, kad...

 • Apspriež tūrisma jaunumus

  Ziemassvētku noskaņās notika šāgada pēdējā rajona tūrisma darbinieku apspriede.Ziemassvētku noskaņās notika šāgada pēdējā rajona tūrisma darbinieku...

 • Pirotehnikas bums vēl nav sācies

  Alūksnes rajonā vēl nav sācies pirotehnikas bums, kad pusaudži spridzina petardes un traucē apkārtējiem iedzīvotājiem, lai gan atsevišķās rajona...

 • Garā mūža smalkie raksti

  Šīs dzimtas stāsts ir līdzīgs tūkstošiem latviešu un igauņu bezzemnieku, kas cara laikos - 19. gadsimta beigās - pēc Krišjāņa Valdemāra aicinājuma...

 • “Jaunajam laikam” gandarījuma balva

  Jaunā valdība ir izveidota, bet vai tā varēs veiksmīgi funkcionēt? Vai ar budžeta veidošanu pietiks, lai piepildītos jaunā ministru prezidenta Aigara...

 • Izdod grāmatu par sabiedriskajām organizācijām

  Alūksnes Nevalstisko organizāciju centrā ikvienam interesentam ir pieejama grāmata, kurā apkopota informācija par Latvijas sabiedriskajām...