Horoskopi šodien

Strēlnieku sauks izklaidēties. AUNS. Tērēsiet vairāk par jūsu iespējām, tāpēc apdomājiet, lai nav jāiedzīvojas parādos. Izrādīsiet pretestību savai otrajai pusītei, ja tā jūs mēģinās atrunāt.

Strēlnieku sauks izklaidēties
AUNS. Tērēsiet vairāk par jūsu iespējām, tāpēc apdomājiet, lai nav jāiedzīvojas parādos. Izrādīsiet pretestību savai otrajai pusītei, ja tā jūs mēģinās atrunāt.
VĒRSIS. Dariet to, ko uzskatiet par vēlamu un brīvdienā iespējamu. Dodieties ar visu ģimeni vai draugiem uz kādu visiem saistošu atpūtas vietu, kur var baudīt jautru izklaidi.
DVĪŅI. Daudz rosīsieties sabiedrībā, piedalīsieties reklāmas pasākumos vai organizēsiet dažādas aktivitātes. Ļoti noderīga būs visa jauniegūtā informācija. Ar otro pusīti nodosieties kaisles izjūtām.
VĒZIS. Domājiet, kā padarīt brīvdienu īpašu un aizraujošu. Ja nebūs iespēju izklaidēm ārpus mājas, atrodiet alternatīvu un iesaistiet arī savus ģimenes locekļus.
LAUVA. Nebūsiet noskaņots uz skaļām izpriecām, priekšroku dosiet mājas dzīvei, iespējams, ka radīsies kāda netipiska doma, ko gribēsiet to īstenot.
JAUNAVA. Jūsu brīvdiena saistīsies ar atpūtu sev tuvu un mīļu cilvēku lokā, varbūt apmeklējiet radus laukos. Ģimeni pārsteigsiet ar kādu kulinārijas brīnumu.
SVARI. Par atpūtas iespējām lemsiet daudzbalsīgi, būsiet ar mieru pieņemt kāda drauga lēmumu. Atpūtieties svaigā gaisā. Priekšroku dodiet vieglām maltītēm, ierobežojiet ceptu un stipru ēdienu patēriņu.
SKORPIONS. Atskatieties uz izdarīto un izvērtējiet gan pozitīvo, gan negatīvo. Varat lemt par turpmākiem plāniem. Materiālās problēmas spēs atrisināt jūsu sirdsbalss.
STRĒLNIEKS. Daudzi jūs sauks izklaidēties uz dažādām atpūtas vietām, būsiet neziņā, ko izvēlēties. Ņemiet vērā mājinieku priekšlikumus, tad jūsu izvēle būs īstā.
MEŽĀZIS. Izvairieties no strīdiem, ja tas skar jūsu ģimenes un radu problēmas. Var gadīties, ka tiks pārprasts kāds nopietns jautājums īpašuma lietās, un jums būs jāsamierina puses, pretējā gadījumā konflikts būs ilgstošs.
ŪDENSVĪRS. Daudz iesaistīsieties dažādās aktivitātēs, gribēsiet daudz ko paspēt izdarīt vienlaikus. Uzmanieties, jo steigā var rasties neparedzēti un lieki izdevumi.
ZIVIS. Būsiet noskaņots uz izrādīšanos citu cilvēku lokā. Kopā ar mīļoto apmeklēsiet kādu saviesīgu pasākumu, kur gūsiet lielu piekrišanu no pretējā dzimuma.
horoskopu pasaule

Citu datumu laikraksti

 • Garā mūža smalkie raksti

  Šīs dzimtas stāsts ir līdzīgs tūkstošiem latviešu un igauņu bezzemnieku, kas cara laikos - 19. gadsimta beigās - pēc Krišjāņa Valdemāra aicinājuma...

 • “Jaunajam laikam” gandarījuma balva

  Jaunā valdība ir izveidota, bet vai tā varēs veiksmīgi funkcionēt? Vai ar budžeta veidošanu pietiks, lai piepildītos jaunā ministru prezidenta Aigara...

 • Izdod grāmatu par sabiedriskajām organizācijām

  Alūksnes Nevalstisko organizāciju centrā ikvienam interesentam ir pieejama grāmata, kurā apkopota informācija par Latvijas sabiedriskajām...

 • Bērnības atmiņas

  “Putenis bija tik pamatīgs, ka ceļu uz skolu nevarēja redzēt, ar varenu spēku sniegs sitās acīs. Ar kājām sataustot iepriekš iemīto taciņu, kas veda...

 • Vecumdienas vēlas piepildīt ar mīlestību

  Trapeniete Mirdza Arkliņa nākamgad janvārī atzīmēs 78 gadu jubileju. Ilgajos mūža gados piedzīvots ne mazums skaistu un grūtu brīžu, iepazīti dažādi...

 • Eglīti var cirst bez speciālas atļaujas

  Ikviens var nocirst vienu eglīti valsts mežos, jo Ziemassvētki nav iedomājami bez zaļā un smaržīgā skuju koka.Ikviens var nocirst vienu eglīti valsts...