Horoskopi šodien

Strēlniekam darbi veiksies.

Strēlniekam darbi veiksies
AUNS. Jums viss ies kā no rokas. Varat kārtot juridiska un finansiāla rakstura jautājumus. Pārbaudiet savu auto. Mājās valdīs sapratne un uzticība.
VĒRSIS. Nepiekrītiet ikvienam piedāvājumam, tas palielinās jūsu autoritāti un pasargās no liekiem izdevumiem. Ģimenē būs pārpratumi bērnu dēļ.
DVĪŅI. Apvaldiet savu egocentriskumu, uzklausiet kolēģus un ņemiet vērā viņu uzskatus. Dariet savu darbus ar lielāku atdevi un neķerieties pie vairākiem vienlaikus.
VĒZIS. Var gadīties, ka lietišķas tikšanās laikā atpazīsiet kādreizējo paziņu un jums izveidosies partnerattiecības. Attiecības ģimenē būs stabilas un mierīgas.
LAUVA. Saglabājiet mieru un nosvērtību, neņemot vērā apkārtējās neveiksmes. Kāds kolēģis pēkšņi var izjaukt jūsu plānus. Arī mājās iespējamas nesaskaņas.
JAUNAVA. Varat veikt atskaites darbus. Jūs gaida veiksme, ja laikus uztversiet visus jaunumus, ko sniedz apkārtējie sakari.
SVARI. Jums gribēsies uztvert vēlamo par esošo, taču tas var beigties ar nevajadzīgiem finanšu izdevumiem. Izrunājieties ar savu laulāto, tas mazinās spriedzi.
SKORPIONS. Būsiet nokļuvis naudas grūtībās. Lai mazinātu spriedzi, atslābinieties kādā zāļu vannā vai apmeklējiet baseinu. Ģimenes dzīvē valdīs kaisle un mīļums.
STRĒLNIEKS. Paveiciet visus ieplānotos darbus, jums tie veiksies neticami ātri un vienkārši. Ja gadīsies kāds sarežģījums, atradīsiet lielisku izeju.
MEŽĀZIS. Respektējiet citus cilvēkus, arī viņu padomi ir vērā ņemami. Uzmanieties, ja jākārto dokumenti. Nevēlēsieties dalīties savos uzskatos.
ŪDENSVĪRS. Nepadodieties slinkumam, padariet iesāktos darbus. Atsakiet, ja kāds jums piedāvā vieglu peļņu. Atrodiet laiku priekš mīļajiem.
ZIVIS. Būsiet diezgan konservatīvs, tas var traucēt jaunu sakaru dibināšanā. Uztveriet un paturiet prātā visu, ko šodien redzēsiet un dzirdēsiet.
Horoskopu pasaule

Citu datumu laikraksti

 • Garā mūža smalkie raksti

  Šīs dzimtas stāsts ir līdzīgs tūkstošiem latviešu un igauņu bezzemnieku, kas cara laikos - 19. gadsimta beigās - pēc Krišjāņa Valdemāra aicinājuma...

 • “Jaunajam laikam” gandarījuma balva

  Jaunā valdība ir izveidota, bet vai tā varēs veiksmīgi funkcionēt? Vai ar budžeta veidošanu pietiks, lai piepildītos jaunā ministru prezidenta Aigara...

 • Izdod grāmatu par sabiedriskajām organizācijām

  Alūksnes Nevalstisko organizāciju centrā ikvienam interesentam ir pieejama grāmata, kurā apkopota informācija par Latvijas sabiedriskajām...

 • Bērnības atmiņas

  “Putenis bija tik pamatīgs, ka ceļu uz skolu nevarēja redzēt, ar varenu spēku sniegs sitās acīs. Ar kājām sataustot iepriekš iemīto taciņu, kas veda...

 • Vecumdienas vēlas piepildīt ar mīlestību

  Trapeniete Mirdza Arkliņa nākamgad janvārī atzīmēs 78 gadu jubileju. Ilgajos mūža gados piedzīvots ne mazums skaistu un grūtu brīžu, iepazīti dažādi...

 • Eglīti var cirst bez speciālas atļaujas

  Ikviens var nocirst vienu eglīti valsts mežos, jo Ziemassvētki nav iedomājami bez zaļā un smaržīgā skuju koka.Ikviens var nocirst vienu eglīti valsts...