Horoskopi šodien

Strēlnieks var satikt pievilcīgu personu.

Strēlnieks var satikt pievilcīgu personu
AUNS. Būsiet saliedēts ar tuviniekiem un pēc kopīga darba vai talkas atradīsiet lielisku iespēju atpūsties kopā ar visiem. Jaunas un kaislīgas izjūtas valdīs laulāto starpā.
VĒRSIS. Priekšpusdienā darīsiet kaut ko parastu, nav ieteicams uzsākt neko jaunu. Vakarpusē sarīkosiet lieliskas vakariņas un baudīsiet tās intīmā gaisotnē ar savu mīļoto.
DVĪŅI. Svārstīsieties par saviem šīsdienas plāniem, grūti būs izlemt, uz kuru pusi doties. Pēc pavadītās dienas kādu no jums mocīs pārmetumi par savu neizlēmību atpūtas jautājumā.
VĒZIS. Daudz lemsiet ar mājiniekiem par pārmaiņām, kuras gatavojaties ieviest savā dzīvē. Centieties izvairīties no asām vārdu pārmaiņām.
LAUVA. Esiet pelnījis beidzot darīt to, ko pats gribat, kaut vai visu dienu vārtīties gultā. Ja kāds aicina uz skaļu pasākumu, varbūt labāk šoreiz atsakiet, mājās būs labāk.
JAUNAVA. Daudz laika pavadīsiet, kārtojot un tīrot savu mājokli. Kāds būs izlēmis iegādāties kaut ko lielu un ikdienas dzīvei nepieciešamu.
SVARI. Nāksies atlikt kādu svarīgu pasākumu, jo būs jāveic pienākums pret kādu no saviem tuviniekiem. Lai kā jums to negribētos, centieties neizrādīt, jo tad šis cilvēks jutīsies kā nasta.
SKORPIONS. Sekojiet līdzi savam veselības stāvoklim, varbūt jāveic profilakse. Izrunājieties ar saviem bērniem, varbūt viņiem jau labu laiku kaut kas sēž sirsniņā un viņi gaida jūsu palīdzību.
STRĒLNIEKS. Daudz ko vēlēsieties savā ikdienā izmainīt. Dariet to ar stingru pārliecību, tad viss izdosies. Iespējams, satiksiet pievakarē kādu interesantu un pievilcīgu personu, ar kuru var izveidoties noturīgas attiecības.
MEŽĀZIS. Aizmirstiet par mājas darbiem un kopā ar ģimeni vai draugiem dodieties ārpus pilsētas. Uzzināsiet kaut ko jaunu par pārmaiņām partnerattiecībās.
ŪDENSVĪRS. Visu uztversiet saasināti un kļūsiet ļoti emocionāls, varbūt pat nervozs. Padomājiet, vai ir vērts sevi tā mocīt, jo viss ir pavisam citādāk, nekā jūs to redzat.
ZIVIS. Atpūtiniet savu organismu un lietojiet uzturā vairāk dārzeņus vai piena produktus. Atpūtu noorganizējiet svaigā gaisā, vislabāk pastaigā pa mežu. Apbruņojieties ar pacietību un izrunājieties ar savām atvasītēm par visdažādākajām tēmām.
Horoskopu pasaule

Citu datumu laikraksti