Horoskopi šodien

Strēlnieki būs sabiedriski.

Strēlnieki būs sabiedriski
AUNS. Būs izteikta vēlme dominēt citu vidū. Nav ieteicama jaunu partnerattiecību veidošana. Atlieciet svarīgu jautājumu kārtošanu un naudas darījumus.
VĒRSIS. Nāksies papūlēties, lai būtu redzams darbošanās rezultāts. Varbūt jutīsiet, ka šī nav jūsu diena, tāpēc jāuzmanās no dažādiem sadzīves savainojumiem.
DVĪŅI. Jūsu nelabvēļi mēģinās jūs iespaidot vai kā citādi traucēt, taču jūs laikus spēsiet atvairīt pret sevi vērstos draudus. Iespējams, kāds gribēs jūs publiski nomelnot.
VĒZIS. Jums izdosies viss, ko ieplānosiet paveikt. Varat rosināt domas uz jaunatklājumiem. Stiprā dzimuma pārstāvji padosies kādas jaunas un noslēpumainas būtnes flirtam.
LAUVA. Nepieļaujiet, lai citi uzzina jūsu noslēpumus. Ja iespējams, ierīkojiet drošības sistēmu jūsu ziņu pieejai.
JAUNAVA. Kāda jauna iepazīšanās, iespējams pārvērtīsies noderīgās partnerattiecībās. Ja darījums saistīts ar naudu, labāk to atlieciet uz citu dienu.
SVARI. Varat izglītoties un paaugstināt kvalifikāciju. Ja diskusijā ar otro pusīti skarsiet finanšu jautājumus, nonāksiet līdz strīdam.
SKORPIONS. Būs grūti izšķirties par pareizo soli, jo visi "par" un "pret" būs vienlīdzīgi. Pavadiet laiku kopā ar tuviem cilvēkiem.
STRĒLNIEKS. Lai iegūtu atzinību, vēlēsieties apmeklēt kādu saietu, lai atrastos sabiedrībā populāru personu vidū. Daiļā dzimuma pārstāves savu mērķi sasniegs ātrāk un pārliecinošāk.
MEŽĀZIS. Ja nevēlaties iedzīvoties nelabvēļos, neuzspiediet citiem savus uzskatus. Jūsu dzīvesprieks un optimisms var palīdzēt kolēģu darbaspēju uzlabošanā.
ŪDENSVĪRS. Jūsu profesionalitāte sniegs vajadzīgo atbildi uz daudziem jautājumiem. Lielisks laiks radošām personībām.
ZIVIS. Nevienam neizrādīsiet savu noskaņojumu un mērķus. Droši varat aizstāvēt savus uzskatus, kā arī meklēt jaunus sadarbības partnerus.
Horoskopu pasaule

Citu datumu laikraksti

 • Desmit jaunieši saņem Latvijas pilsonību

  Alūksnieši: lepojas ar ievērojamiem cilvēkiem tuvās un tālās mājās.Alūksnieši: lepojas ar ievērojamiem cilvēkiem tuvās un tālās mājās Alūksnes rajona...

 • Vidusskolā būs integrētā nedēļa

  Ojāra Vācieša Gaujienas vidusskolā projektā “Comenius” 1. līdz 4.klasei risināsies integrētā nedēļa “Pasaka par Zaļo karaļvalsti”.Ojāra Vācieša...

 • Pirmo reizi tiksies rajona dāmu klubiņi

  Pirmo reizi Alūksnes rajona dāmu klubiņiem būs kopīgs pasākums, ko rīkos Kolberģa dāmu klubiņš “Ciemos pie Benitas”.Pirmo reizi Alūksnes rajona dāmu...

 • Laimi saskata lietu kārtībā

  Apeniete Diāna Liepiņa spriež, ka nevar būt neapmierināta ar savu dzīvi. Pasaule ir nedaudz iepazīta, arī cilvēki gan šajā pusē, gan citos...

 • 18.novembris kļūst arvien populārāks

  Pagājušajā ceturtdienā Latvijas valsts atzīmēja proklamēšanas 86. gadadienu. Kā apgalvo masu saziņas līdzekļi, 18.novembra svētki arvien vairāk...

 • Būs rajona olimpiāde angļu valodā

  Trešdien, 24. novembrī, notiks Alūksnes rajona angļu valodas olimpiāde 8., 11. un 12.klašu audzēkņiem.Trešdien, 24. novembrī, notiks Alūksnes rajona...