Horoskopi šodien

Strēlnieks saņems atalgojumu.

Strēlnieks saņems atalgojumu
AUNS. Neesiet tik spītīgs, tas var nopietni sarežģīt turpmāko notikumu gaitu. Panākumi izpaliks, un veiksme aizies gar degunu, ja nemainīsiet uzskatus.
VĒRSIS. Variet oratoriski uzstāties, būsiet uzmanības centrā. Veiksmīga diena tiesu iestādēs strādājošiem. Daudz jaunu atklāsmju saskatīs ar likumdošanu saistītie speciālisti.
DVĪŅI. Būsiet apveltīts ar lieliskām prāta spējām. No pusvārda sapratīsiet otra teikto. Radošs laiks komponistiem. Neesiet tik jūtīgs saskarē ar mājiniekiem.
VĒZIS. Mēģiniet saprast, kas šobrīd ir svarīgāks, citādi iekavēsiet daudz vairāk, nekā jums šķiet. Izlemiet, vai esat gatavs nopietnām pārrunām ar biznesa partneriem.
LAUVA. Darbojieties kopā ar pārējiem un jūs sasniegsiet lieliskus rezultātus. Apkārtējie ar teicamu atzinumu novērtēs jūsu ieguldīto darbu, kas sniegs jums lielisku gandarījumu.
JAUNAVA. Jūsu aizdomām var nebūt attaisnojoša iemesla, un jūs varat noniecināt turpmāko sadarbības partneru uzticību. Ja iegūsiet jaunu informāciju, pārbaudiet visus datus.
SVARI. Jums jāpaļaujas tikai uz sevi, jo tas ir visdrošākais veids, kā nekļūdīties. Iespējams, nāksies pieņemt klientus, rīkot lietišķas sanāksmes.
SKORPIONS. Jutīsieties pārliecināts par savu darbības jomu un gribēsiet ar to iepazīstināt apkārtējos. Atrodiet ar savu laulāto kopīgu risinājumu naudas lietās.
STRĒLNIEKS. Strādāsiet acis nepacēlis, par to saņemsiet pienācīgu atalgojumu. Esiet modrs, varbūt kāds gribēs jūs vai kādu citu jums līdzās aplaupīt.
MEŽĀZIS. Uzmanieties, ja kaut kas saiet grīstē, centieties uzreiz to labot. Ja būsiet patiess, kolēģi jūs sapratīs un no sirds sniegs savu palīdzību.
ŪDENSVĪRS. Visi tie, kuri darbojas kādā mākslas nozarē, var cerēt uz paziņu loka paplašināšanos. Jūsu idejas aizraus, ja vien pratīsiet tās parādīt attiecīgajā gaismā.
ZIVIS. Jūsu aktīvā darbība ir apsīkusi, iestājies tāds kā panīkums, taču nedomājiet tā sēdēt ilgu laiku. Lietišķas tikšanās un svarīgu kontraktu slēgšanu atlieciet uz citu dienu.
Horoskopu pasaule

Citu datumu laikraksti

 • Mani liktenis ir ļoti sargājis

  Apē bieži var sastapt sirmu, staltu vīru, kas uz velosipēda vai kājām mēro patālo ceļu no savām mājām Vaidavas malā, “Maziņos”. Citreiz rosīgais vīrs...

 • Palielinās maksu

  SIA “Alūksnes nami” paredz nākamā gada pavasarī palielināt maksu par dzīvokļu apsaimniekošanu.SIA "Alūksnes nami" paredz nākamā gada pavasarī...

 • Mārkalnē sumina Gada ģimeni

  Mārkalnē pirmo reizi par godu Latvijas valsts svētkiem sumināja “Gada ģimeni Mārkalnē 2004”. Šai nominācijai iedzīvotāji izvirzīja Līču...

 • Turpinās kompensāciju izmaksa

  Latvijā sākas Vācijas fonda “Atmiņa, atbildība un nākotne” kompensāciju 2. kārtas izmaksa nacionālsociālisma upuriem.Latvijā sākas Vācijas fonda...

 • Līdz brīnumam vēl jāpaciešas

  Šobrīd lielās partijas nav nominējušas savu kandidātu premjera amatam, ne arī vienojušās par jaunās koalīcijas aprisēm.Šobrīd lielās partijas nav...

 • Būs “Zaļās karotītes” produktu degustācija

  Alūksnes Jauno māmiņu skola sadarbībā ar laikrakstu “Alūksnes Ziņas” aicina visas māmiņas, kā arī citus interesentus uz tikšanos par kvalitatīva...