Horoskopi šodien

Skorpionam jāpievēršas darbam.

Skorpionam jāpievēršas darbam
AUNS. Risinot profesionālos jautājumus, ievērojiet kolektīvās intereses. Attiecībās ar otro pusi vēlēsieties iegūt kāroto ar jebkādiem paņēmieniem.
VĒRSIS. Uzmanieties no kaprīzēm, jo visu, kas jau ir iegūts, varat sagraut. Naudas darījumus veiciet labāk pats, nevis uzticiet mazpazīstamiem kolēģiem.
DVĪŅI. Diezgan grūti būs iekarot apkārtējo sapratni un uzticēšanos, ja papūlēsieties, tas izdosies. Izklāstiet par savām iecerēm, varbūt atradīsiet atbalstītāju vai pat sponsoru.
VĒZIS. Nepārsteidzieties ar apsvērumiem un domājiet, ko sakāt priekšniecībai, jo jūsu nepakļaušanās var sarežģīt darba attiecības. LAUVA. Nenoliedziet, ja esat kaut ko ne tā sadarījis, jo jūsu godprātība un atzīšanās dos pārliecību citu acīs, būs pamats uzskatīt jūs par taisnīgiem un labiem sabiedrotajiem.
JAUNAVA. Varbūt atradīsiet kādus sev interesējošus kursus. No jūsu rīcības un spējām būs atkarīga turpmākā sadarbība un panākumi. Izvērtējiet rūpīgāk visus jaunumus.
SVARI. Jums ir lieliska iespēja nodemonstrēt erudīciju. Varat izcelties priekšniecības acīs, jo ir iespēja parādīt sevi no labākās puses. SKORPIONS. Var likties, ka jūsu darbs nav piemērots, jo būsiet aizņemts ar visu citu, tikai ne ar darba jautājumiem. Tomēr atlieciet pārējo pie malas un pievērsieties darbam.
STRĒLNIEKS. Dariet savu darāmo, nekaldiniet jaunus plānus, tie var izgāzties. Diena nav piemērota mākslai un ideju realizācijai, labāk paveiciet iesākto.
MEŽĀZIS. Jūsu radošais potenciāls būs tik augsts, ka izdosies viss iecerētais. Arī profesionālajā jomā veiksies. Vakaru varat pavadīt draugu lokā.
ŪDENSVĪRS. Neskumstiet, ja jums netiek veltīta pietiekami liela uzmanība. Ja ļoti pārdzīvosiet, varat sarežģīties jūsu partnerattiecības.
ZIVIS. Uzskatīsiet, ka nopelnāt mazāk, nekā padarāt. Iespējams, varēsiet savu stāvokli uzlabot. Pirms uzrunājat bosu, apsveriet vai jums ir taisnība un vērā ņemami pierādījumi par paveikto.
Horoskopu pasaule

Citu datumu laikraksti

 • Skolā atver kafejnīcu

  Jaunannas pamatskolā Mārtiņdienu svinēja jau 8.novembrī. To oriģinālā kafejnīcas veidā organizēja 8.klases skolēni.Jaunannas pamatskolā Mārtiņdienu...

 • Dodas ķekatās

  Mārtiņdienas priekšvakarā aktīvākie Pededzes bibliotēkas lasītāji kopā ar bibliotēkas vadītāju Antoņinu Girs devās ķekatās pie vienīgā sava pagasta...

 • Noraida lūgumu ierosināt krimināllietu

  Ģenerālprokuratūra noraidījusi Alūksnes pilsētas domes lūgumu ierosināt krimināllietu pret SIA “Silmežs A” un sabiedrisko organizāciju “Mūzika...

 • ASV politisko batāliju ēnā

  Iepriekšējās nedēļas politiskie notikumi Latvijā nevarēja sacensties ar ASV prezidenta vēlēšanu izrādi. Vietējo masu saziņas līdzekļu neviltotā...

 • Uzņēmēji var pieteikties uz Atzinības balvu

  Alūksnes rajona uzņēmumi var pretendēt uz Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Atzinības balvu, ja līdz 15.novembrim nosūtīs savu...

 • Piedalās seminārā Rīgā

  Šodien Rīgā konferencē “Sociālā darbinieka profesionālās darbības aktualizācija darbā ar cilvēku tirdzniecībā iesaistītām personām” piedalās arī...