Horoskopi šodien

Skorpions var pārstrādāties.

Skorpions var pārstrādāties
AUNS. Izdosies viss, kas saistīts ar projektēšanu un celtniecību. Jūsu idejas iepatiksies augstākstāvošām amatpersonām, varat cerēt uz viņu atbalstu, varbūt pat algas pielikumu.
VĒRSIS. Visam ķersieties klāt ar lielu degsmi, jūsu straujo tempu neviens nespēs apturēt. Lieliski panākumi gaida radošo nozaru Vēršus.
DVĪŅI. Zvaigznes jums sola veiksmi, ja, kontaktējoties ar sadarbības partneriem, pasniegsiet visu detalizēti, bet mazliet izpušķosiet vēlamo fonu. Pie stūres labāk šodien nesēdieties.
VĒZIS. Koncentrējieties tikai uz saviem pienākumiem un izvirzītajiem mērķiem. Vakaru pavadīsiet divvientulībā ar
otro pusīti.
LAUVA. Jūsu ienākumi lielā mērā būs atkarīgi no jaunākajām tehnikas iespējām. Neaizraujieties ar lielu iekāri - daudz gribot, varat maz dabūt.
JAUNAVA. Būdamas gudras un atraktīvas, spēsiet piesaistīt jaunus domubiedrus, kā arī nostiprināt līdzšinējās attiecības. Aktīvi darbojoties, nopelnīsiet prēmiju vai pat paaugstinājumu amatā.
SVARI. Izcelsieties ar intelektu, humora izjūtu un spēju viegli komunicēt. Kārtojiet juridiska rakstura jautājumus, noslēdziet darījumus, rīkojiet prezentācijas.
SKORPIONS. Daudz strādādams, pārvērtēsiet spēkus, rezultātā jūs var pārņemt depresija un bezspēks. Neuzspiediet mājiniekiem savus uzskatus.
STRĒLNIEKS. Neesiet tik paštaisns, pacentieties pavērot sevi no malas, varbūt pamanīsiet kaut ko nepareizu arī savā rīcībā. Mēģiniet sakārtot sevī visus "par" un "pret".
MEŽĀZIS. Savus ietaupījumus ātri vien iztukšosiet, jo vēlēsieties kaut ko izmainīt mājokļa interjerā. Daudz laika pavadīsiet ārpus mājas.
ŪDENSVĪRS. Ūdensvīriem īpaši labi veiksies tie darbi, kas prasa lielu uzmanību un pacietību. Varat kārtot ieskaites un eksāmenus.
ZIVIS. Nespēsiet klusēt par netaisnīgu rīcību, daži pat uzdrošināsies paust sašutumu augstākstāvošām amatpersonām, par to pretī saņemot kritisku nosodījumu.
Horoskopu pasaule

Citu datumu laikraksti

 • ASV politisko batāliju ēnā

  Iepriekšējās nedēļas politiskie notikumi Latvijā nevarēja sacensties ar ASV prezidenta vēlēšanu izrādi. Vietējo masu saziņas līdzekļu neviltotā...

 • Uzņēmēji var pieteikties uz Atzinības balvu

  Alūksnes rajona uzņēmumi var pretendēt uz Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Atzinības balvu, ja līdz 15.novembrim nosūtīs savu...

 • Piedalās seminārā Rīgā

  Šodien Rīgā konferencē “Sociālā darbinieka profesionālās darbības aktualizācija darbā ar cilvēku tirdzniecībā iesaistītām personām” piedalās arī...

 • Labākie bērzu kopēji saņems tencinājumus

  Malienas pamatskolas, Jaunalūksnes pagasta “Puriņu” un Virešu pagasta “Ceriņu” saimnieki aicināti piedalīties gadskārtējā konkursa par lauku sētu...

 • Aicina atsaukties tūrisma uzņēmējus

  Alūksnes rajona tūrisma informācijas centrs sāk veidot 2005.gada informatīvos materiālus, tādēļ aicina atsaukties rajona uzņēmējus.Alūksnes rajona...

 • Jaunajai pilij ieliek pagaidu durvis

  Alūksnes Jaunajai pilij šonedēļ izņēma centrālās durvis, kuras ziemas periodā Rīgā restaurēs. To vietā ir ieliktas pagaidu durvis, bet apmeklētāji...