Horoskopi šodien

Svariem jāuzmanās pie stūres.

Svariem jāuzmanās pie stūres
Auns. Pamēģiniet uzklausīt iemīļotā cilvēka lūgumu un neatsakiet viņam, kaut arī tas jums liktos izšķērdīgi. Prieks par to būs divkāršs, un tas jūs darīs laimīgus.
Vērsis. Jūs saniknos ģimenes locekļu nepaklausība, jo vēlēsieties būt ģimenes galva. Laulātais draugs spēs jūs negaidīti pārsteigt ar savu kaisli un oriģinalitāti.
Dvīņi. Būs slikts garastāvoklis, bet neizgāziet dusmas uz tuviniekiem, jo viņi to nav pelnījuši. Padomājiet, kā izklaidēt ģimeni, tas sniegs visiem neviltotu prieku un gandarījumu.
Vēzis. Neparedzēti tēriņi ģimenes vajadzībām var samazināt iekrājumus. Neizrādiet drūmo noskaņojumu, jo tas var novest pie nesaskaņām ar tuviniekiem. Mēģiniet atrast nozīmi sapnim.
Lauva. Palīdziet mīļajiem, kuriem nepieciešams jūsu morālais un materiālais atbalsts. Nav ieteicamas pārāk skaļas izklaides, vēlams būtu kādas mākslas pasākuma apmeklējums.
Jaunava. Steigsiet nokārtot parādus, mājās valdīs saskaņa, jūs droši varēsiet paļauties uz ģimenes atbalstu. Var izveidoties romantiskas attiecības ar kādu pretējā dzimuma pārstāvi. Svari. Naudu izklaidēm tērēsiet diezgan izšķērdīgi, tas sniegs vēlamo brīvības un neatkarības sajūtu. Esiet uzmanīgs pie stūres un nepārkāpiet satiksmes noteikumus!
Skorpions. Neesiet tik sīkumains un nemeklējiet blusas kažokā, citādi palaidīsiet garām veiksmi, kura ir gandrīz līdzās. Pārliecinieties, vai jūsu teiktais atbilst patiesībai.
Strēlnieks. Vēlēsieties būt uzmanības centrā, taču steiga un pārsteidzīga rīcība var nepiepildīt jūsu vēlmes. Diemžēl jūsu uzvedības dēļ var pasliktināties attiecības ar paziņām.
Mežāzis. Dodoties tālāk no mājām, pieskatiet savas mantas. Ieplānotais ceļojums būs pārsteigumu pilns. Juridiskie brīvie var uzsākt draudzību un, kas zina, varbūt atrast savu otro pusīti.
Ūdensvīrs. Daudziem būs vēlme kārtīgi izklaidēties, viņi to arī darīs, iepriekš gan pārskaitot maciņa saturu. Kāds būs apņēmības pilns apgūt ko jaunu.
Zivis. Nav ieteicams pārāk tērēties, jo vēlāk sapratīsiet, ka tas bija lieki. Jutīsieties pacilāts, lidosiet mākoņos, reālo situāciju atstājot uz zemes. Vēlāk sapratīsiet, ka nemaz tik ideāli nav.
Horoskopu pasaule

Citu datumu laikraksti

 • Nezina, pa kuru laiku aizskrējusi dzīve

  Veclaicenietis Viktors Plaums zina, kāda vērtība ir smagam un grūtam darbam, cik salda garša ir maizes kumosam.Veclaicenietis Viktors Plaums zina,...

 • Mudina bērnus lasīt grāmatas

  Lai veicinātu bērnu lasītprieku un vēlmi apmeklēt Jaunalūksnes pagasta Kolberģa bibliotēku, tajā rīko interesantus lasīšanas maratonus.Lai veicinātu...

 • Kaķi un suņi vairs nedrīkst ceļot bez pasēm

  Suņu un kaķu īpašniekiem, kas kopā ar mīluli uz kādu Eiropas Savienības dalībvalsti dosies pēc 1.oktobra, uz robežas vajadzēs uzrādīt ne tikai savu,...

 • Divas taisnības - viena vēsture

  Pagājušajā nedēļā bija vairāki politiski sabiedriski notikumi. Pēkšņās premjera Induļa Emša problēmas ar veselību neietekmēja Latvijas politikas...

 • Sāk ganīties pirmās gaļas šķirnes govis

  Gaujienas pagasta zemniekam Andrim Jegorovam atvestas gaļas šķirnes baltas, melnas un brūnas govis, kas turpmāk ganīsies Ziemeļgaujas ielejā un...

 • Rīko Rudens balli un savdabīgu loteriju

  Gandrīz 200 ilzeniešu sestdien tikās Rudens ballē, kur lustējās, saņēma pateicību no pagasta padomes un piedalījās loterijā, kurai laimestus bija...