Horoskopi šodien

Svari ieklausīsies padomos.

Svari ieklausīsies padomos
Auns. Apmainoties ar informāciju, atradīsiet ietekmīgus un nākotnē noderīgus sabiedrotos. Izsakiet otrai pusei priekšlikumu doties uz kādu saviesīgu vakaru, jo tas patiešām būs izdevies.
Vērsis. Diena būs ļoti veiksmīga finansistiem. Arī pārējās jomās strādājošie būs gandarīti par savu darbu.
Dvīņi. Piedaloties dažādos pasākumos, piesaistīsiet sev apkārtējo uzmanību. Attiecībās ar kolēģiem atrodiet kompromisu. Pafantazējiet, tad ieraudzīsiet ko noderīgu, kam agrāk nepievērsāt uzmanību.
Vēzis. Centieties izvairīties no konfliktiem, tie var sabojāt jūsu attiecības ar kolēģiem. Pagatavojiet vakariņas un uzaiciniet pie sevis tuvu cilvēku, ar kuru jums ir kopīgas intereses.
Lauva. Sakārtojiet savas domas. Šis ir laiks, kad varat sevi pierādīt augstāk stāvošām amatpersonām, bez atzinuma nepaliksiet. Vakaru pavadiet pēc sirds patikas.
Jaunava. Jūsu viedoklis saskanēs ar vecākās paaudzes domām. Atliciniet laiku ģimenei un uzklausiet tos, kam nepieciešams jūsu padoms.
Svari. Pārāk liela iniciatīva var izrādīties nopietns šķērslis naudas jautājumu kārtošanā. Labāk nogaidiet un ieklausieties kolēģu padomos, šoreiz tie var paglābt jūs no zaudējumiem.
Skorpions. Vīrišķais dzimums var nokļūt kāda nepārvarama spēka ietekmē, grūti būs tam nepakļauties. Toties sieviešu kārtas pārstāves droši ies uz nosprausto mērķi, neviens nespēs ceļā stāties.
Strēlnieks. Mācieties un apgūstiet ko jaunu, jo nākotnē šīs zināšanas var noderēt. Negaidīts būs pārsteigums par atvasīšu pēkšņajām pārvērtībām.
Mežāzis. Būs daudz un smagi jāstrādā, tāpēc maz laika atliks ģimenei. Tomēr neaizmirstiet arī par saviem tuviniekiem, jo viņi ir pelnījuši jūsu uzmanību.
Ūdensvīrs. Finansiāla rakstura problēmas var izraisīt daudz nesaskaņu partneru vidū. Varat sastapties ar negodīgiem cilvēkiem, kuri vēlēsies izmantot jūsu uzticību.
Zivis. Naudas jautājumu kārtošanu atlieciet uz citu dienu. Vakaru pavadiet divvientulībā ar otro pusīti.
Horoskopu pasaule

Citu datumu laikraksti

  • Divas taisnības - viena vēsture

    Pagājušajā nedēļā bija vairāki politiski sabiedriski notikumi. Pēkšņās premjera Induļa Emša problēmas ar veselību neietekmēja Latvijas politikas...

  • Sāk ganīties pirmās gaļas šķirnes govis

    Gaujienas pagasta zemniekam Andrim Jegorovam atvestas gaļas šķirnes baltas, melnas un brūnas govis, kas turpmāk ganīsies Ziemeļgaujas ielejā un...

  • Rīko Rudens balli un savdabīgu loteriju

    Gandrīz 200 ilzeniešu sestdien tikās Rudens ballē, kur lustējās, saņēma pateicību no pagasta padomes un piedalījās loterijā, kurai laimestus bija...