Horoskopi šodien

Svariem palīdzēs gūtā pieredze.

Svariem palīdzēs gūtā pieredze
AUNS. Būsiet viegli nokaitināms un neprognozējams. Nespēsiet noslēpt emocijas, tādēļ dažas rakstura īpašības var izmantot pret jums.
VĒRSIS. Iespējams, ka negaidīti uzlabosies jūsu darba apstākļi un saņemsiet zināmas privilēģijas. Nepieviliet priekšniecības cerības. Darbdienas beigās kopā ar iemīļoto nosviniet veiksmes brīdi.
DVĪŅI. Ar milzīgu atbildības sajūtu veiksiet darba pienākumus. Māks bailes par iespējamām kļūdām, tādēļ neveiksies lēmumu pieņemšana.
VĒZIS. Citi cilvēki centīsies uzspiest jums savas vēlmes. Atrodiet veidu, kā atteikt lūdzējiem un vairāk padomājiet par personisko labklājību un labsajūtu.
LAUVA. Zināmas raizes sagādās nestabilais finansiālais stāvoklis. Izkļūt no bezcerīgās situācijas palīdzēs kāds tuvs draugs.
JAUNAVA. Jūsu pašreizējie plāni var ievirzīties ne visai patīkamā gultnē. Nāksies pielikt pūles, lai situāciju vērstu sev par labu. Izvairieties no emocionāli nestabilu cilvēku sabiedrības.
SVARI. Ņemiet vērā iepriekš gūto pieredzi un atmetiet šaubas par neizdošanos, nodibiniet jaunus kontaktus, jums viss izdosies.
SKORPIONS. Būsiet ārkārtīgi godprātīgs un necietīsiet jebkuras netaisnīguma izpausmes. Pirms uzsākat kaut ko jaunu, novediet līdz galam iesākto, norēķinieties ar kreditoriem.
STRĒLNIEKS. Ja saņemat piedāvājumu papildināt profesionālās zināšanās, bez atrunām pieņemiet to. Nepārvērtējiet savu nozīmību priekšniecības acīs.
MEŽĀZIS. Iespējams, nokļūsiet priekšniecības nežēlastībā, taču tam būs objektīvi iemesli. Apzinīgi darat savu darbu, tad viss nokārtosies.
ŪDENSVĪRS. Esiet cēlsirdīgs pret jaunākajiem darba kolēģiem, neatsakieties sniegt palīdzību un padomu. Pievērsiet uzmanību tuvinieku veselības stāvoklim.
ZIVIS. Atlieciet darba jautājumus un pievērsieties patīkamākām nodarbēm. Dažus zīmes pārstāvjus nodarbinās domas par savu nozīmi dzīvē.
Horoskopu pasaule

Citu datumu laikraksti