Horoskopi šodien

AUNS. Izteikta būs vēlēšanās palielināt savu pašreizējo dzīves līmeni. Dažbrīd var sākt likties, ka esat nokļuvis brīnumzemē, kurā esat gan kungs, gan arī pavēlnieks.

AUNS. Izteikta būs vēlēšanās palielināt savu pašreizējo dzīves līmeni. Dažbrīd var sākt likties, ka esat nokļuvis brīnumzemē, kurā esat gan kungs, gan arī pavēlnieks.
VĒRSIS. Dienas pirmajā pusē dosieties pa veikaliem, lai iegādātos saimniecībā nepieciešamās lietas. Pērkot elektroiekārtas, pievērsiet uzmanību preču kvalitātei, ne izskatam.
DVĪŅI. Iegūsiet to, pēc kā jau kādu laiku esat tiecies, taču var izrādīties, ka tas jums nav bijis vajadzīgs. Jūsu uzmanību piesaistīs otrās pusītes neparastā uzvedība, kas var mudināt uz nebēdnīgām domām.
VĒZIS. Garastāvokli spēcīgi ietekmēs vide jums apkārt. Iespējams, ka par sevi atgādinās radinieki, kuri vēlēsies vakaru pavadīt jūsu sabiedrībā. Uzņemot viesus, gādājiet par pamatīgām uzkodām un spirdzinošiem dzērieniem.
LAUVA. Ieplānojiet pikniku vai pārgājienu kopā ar mīļoto un bērniem. Savlaicīgi izplānojiet maršrutu un gādājiet par siltu apģērbu. Atpūšoties satuvināsieties ar otro pusīti un uzzināsiet daudz ko jaunu par bērniem.
JAUNAVA. Pēkšņi var sākt likties, ka visiem laime pati no sevis iekrīt rokās, tikai jūs esat izņēmums. Ja ļausieties tamlīdzīgai noskaņai, tad tuvākajā laikā nekas labs tik tiešām nav gaidāms.
SVARI. Būs tendence uz apkārtējo kritizēšanu, kaut gan pats jau arī neesat nekāds zelta gabaliņš. Nesēdiet uz vietas, bet kopā ar bērniem pastaigājiet pa tuvējo apkārtni, iegādājieties kādu rotaslietu.
SKORPIONS. Īstais laiks, lai noskaidrotu attiecības gan darbā, gan arī mājās. Sarunā ar mīļoto, vienosieties uzsākt mājokļa remontu. Vakarā sazinieties ar vecākiem, apjautājieties par viņu veselību.
STRĒLNIEKS. Nemiera dīdīts, domāsiet par neseno strīdu ar otro pusīti, apzināsieties savu vainu, taču spert pirmo soli uz izlīgšanu nespēsiet. Neesiet lepns, bet labāk palutiniet mīļoto.
MEŽĀZIS. Pavērsies iespēja bez lieliem pūliņiem iegūt paprāvu naudas summu. Savai otrajai pusītei sarīkosiet īstu eksāmenu, nebrīnieties, ka pēc jūsu pārbaudījumiem tā ar jums vairs nevēlēsies runāt.
ŪDENSVĪRS. Samilzušos darbus padarīsiet ātrāk nekā iecerēts. Jums izteiks piedāvājumu kļūt par kāda vakara vadītāju, ko ar prieku pieņemsiet. Var rasties grūtības saskarsmes jomā.
ZIVIS. Tiksiet sodītas par līdzšinējo kareivīgumu vai atsalumu attiecībās ar draugiem un tuviniekiem. Lai mazinātu spriedzi attiecībās, būs jāveic vairākas vainu mīkstinošas darbības.
Horoskopu pasaule

Citu datumu laikraksti

 • Mediķi turpina dumpoties

  Arī pagājušajā nedēļā mediķi turpināja cīnīties par algas palielināšanu. Šobrīd anesteziologiem pievienojušies arī ķirurgi, kas pieprasa palielināt...

 • Oktobra beigās pārgriezīsim pulksteņus

  Naktī no 31.oktobra uz 1.novembri Latvijā pulksteņa radītājus vajadzēs pagriezt par vienu stundu atpakaļ. Šāda kārtība noteikta arī Lietuvā un...

 • “Optimisti” atsāk nodarbības

  Alūksnes pensionāru kluba “Optimisti” dalībnieki pirmajā nodarbībā tiksies 17.oktobrī pulksten 9.30 sporta skolas angārā. Tā vadītāja Gaida Gozeviča...

 • Alūksne - pilsēta, kuru mēs mīlam

  Cik daudz tu zini par savu novadu, pilsētu, ciematu? Vai esi izpētījis visu savā apkārtnē tikpat rūpīgi, kā to esam izdarījuši mēs - “Latvijas...

 • Balsosim par alūksnietēm bērnu “Eirovīzijā”!

  Kristīne zaharova: dziesmā izdziedās visas emocijas. Šovakar alūksniete Kristīne Zaharova kopā ar Līvu Zariņu un Ievu Bistrovu uzstāsies 2....

 • Precizē sadarbību

  Tikšanās ar Alūksnes rajona padomes priekšsēdētāju Jāni Ceļmilleru deva iespēju Alūksnes Nevalstisko organizāciju atbalsta centra brīvprātīgajai no...