Horoskopi šodien

Svari satiksies ar patīkamiem cilvēkiem.

Svari satiksies ar patīkamiem cilvēkiem
AUNS. Vajadzētu atturēties no liekas pļāpāšanas. Centieties nenosodīt citus, bet gan vairāk padomājiet par savu uzvedību.
VĒRSIS. Saspringtā atmosfēra darbavietā radīs zināmu diskomforta sajūtu. Lai atvairītu nepatīkamās domas, kalsiet plānus vakara izklaidēm kopā ar mīļoto.
DVĪŅI. No ierastā ritma spēs izsist pat nenozīmīgi sīkumi, tādēļ laikus dodieties uz darbu. Vakarā neieplānojiet trokšņainus pasākumus, labāk agrāk doties pie miera.
VĒZIS. Būsiet spējīgs uz neapdomīgu rīcību, tā rezultātā var ciest jūsu reputācija. Ieteicams vairāk pievērsties fiziskām aktivitātēm.
LAUVA. Saņemsiet ievērības cienīgus izteikumus par savu veikumu, tiksiet novērtēts. Cilvēki labprāt sadarbosies ar jums un sniegs nepieciešamo atbalstu.
JAUNAVA. Iespējams, ka raizes sagādās personiskais auto, tādēļ būtu vēlams izmantot sabiedrisko transportu. Labvēlīgu iespaidu uz fizisko labsajūtu radīs aktivitātes svaigā gaisā.
SVARI. Pieredzēsiet prieka pilnas stundas mīļotā cilvēka sabiedrībā. Satiksieties ar patīkamiem cilvēkiem un saņemsiet pozitīvu enerģijas lādiņu visai dienai.
SKORPIONS. Nespēsiet paredzēt notikumu gaitu, vienu brīdi tie risināsies neparasti spraigi. Iepērkoties esiet apdomīgs, neiegādājieties nekvalitatīvas lietas.
STRĒLNIEKS. Raksturīgs būs dumpīgums un nepakļāvība. Skaļi vārdi nevienu nepārliecina. Mēģiniet atrast jaunu veidu, kā papildināt savu krājkasīti.
MEŽĀZIS. Gan izteicienos, gan arī darbībās būsiet nesaudzīgs. Ja rodas vēlēšanās uzsvērt savu nozīmību, paverieties uz sevi no malas, vai tik jūs neizskatieties pēc lielībnieka.
ŪDENSVĪRS. Gribēsiet darboties, trakajās idejās centīsieties iesaistīt apkārtējos. Šajā sakarā iespējama vilšanās.
ZIVIS. Varbūt būsiet sapņainākas nekā parasti, tas var nokaitināt kādu kolēģi. Ja neatzīstat uzbrukumus, tas nenozīmē, ka neprotat aizstāvēties.
Horoskopu pasaule

Citu datumu laikraksti

 • Rajonā šogad izvietos 14 ceļa zīmes

  Tūrisma attīstības valsts aģentūra šogad uzsākusi īstenot projektu “Vienotas tūrisma informācijas ceļa zīmju sistēmas izveide”, kuram beidzies...

 • Rajonā būvniecības pārkāpumu ir maz

  Par patvaļīgu būvniecību vai tās renovāciju bez akceptēta projekta vai būvatļaujas, juridiskas personas varēs sodīt ar naudas sodu no 200 līdz 3000...

 • Uz semināru aicina sociālos darbiniekus

  Jaunalūksnes pagasta “Paideros” 23. un 24.septembrī notiek seminārs par cilvēku tirdzniecības problēmu, tajā aicināti piedalīties Alūksnes, Gulbenes...

 • Ikviens grib ievākt rudens ražu

  Rudenī lielākā daļa Latvijas iedzīvotāju ievāc darba augļus. Šogad dāsns rudens būs ne tikai zemniekiem, bet arī jaunajām māmiņām, skolotājiem un...

 • Ko tu zini par Kārli Skalbi?

  Rīgas Latviešu biedrība kopā ar Latvijas Rakstnieku savienību iecerējusi 7.novembrī plašā kultūras programmā “Gaismu sauca” atzīmēt Kārļa Skalbes...

 • Saņem novērtējumu par pagasta kultūrvidi

  Pagājušajā piektdienā Gulbenes rajona Lejasciema pagasta kultūras namā reizē ar vēl sešām pašvaldībām sumināja arī Trapenes pagastu.Pagājušajā...