Horoskopi šodien

Jaunavai jāaizmirst pāridarījums. AUNS. Sapratīsiet, ka ne visai apmierina pašreizējās partnerattiecības. Domāsiet par iespēju šo to mainīt personiskajā dzīvē.

Jaunavai jāaizmirst pāridarījums.
AUNS. Sapratīsiet, ka ne visai apmierina pašreizējās partnerattiecības. Domāsiet par iespēju šo to mainīt personiskajā dzīvē.
VĒRSIS. Pats nespēsiet saprast, kādēļ jums nepieciešama raušanās vaiga sviedros. Lai kaut nedaudz atbrīvotos no pēdējo dienu garīgās slodzes, nolemsiet palielināt fizisko slodzi.
DVĪŅI. Lielāku uzmanību derētu pievērst attiecībām ar otro pusīti, pretējā gadījumā varat palaist garām kādu būtisku
faktu.
VĒZIS. Iespējami nelieli finansiāli sarežģījumi, kurus atrisināt varēsiet ar tuvu draugu palīdzību. Ja esat nolēmis mainīt savu dzīvi, nekavējieties pieņemt lēmumu.
LAUVA. Nejauši atrisināsies kādu brīdi pastāvošā naudas problēma. Iespējama biznesa paplašināšana un izdevīgu investoru piesaistīšana. Panākumus kopā ar otro pusīti nosviniet romantiskās noskaņās.
JAUNAVA. Nepieprasiet paskaidrojumus no mīļotā cilvēka. Ja privātajā dzīvē ir neskaidrības, risiniet tās miermīlīgā ceļā, bet vislabāk aizmirstiet pāridarījumu.
SVARI. Radīsies nepatika pret visu un visiem, ar jums būs grūti kontaktēties. Lai tiktu galā ar psiholoģiskajām problēmām, satiecieties ar draugiem.
SKORPIONS. Iespējams konflikts ar tuviniekiem, kuri neatbalstīs jūsu partnera izvēli. Ja nevēlaties nodedzināt visus tiltus, esiet iejūtīgs pret apkārtējiem.
STRĒLNIEKS. Būsiet saērcināts gan uz sevi, gan arī uzģimenes locekļiem, kuri ne soli bez jums vairs nespēj spert. Nenodarbojieties ar nevajadzīgu moralizēšanu, esiet saprotošs.
MEŽĀZIS. Strādāsiet strādāšanas pēc, bez īpašas atdeves un prieka. Labprātāk jūs izvēlētos klusu nostūrīti pie dabas krūts, kur divvientulībā ar mīļoto baudīt rudenīgās noskaņas.
ŪDENSVĪRS. Būsiet ārkārtīgi apgarots, labprāt diskutēsiet par filozofiskām tēmām. Atklāsiet pārsteidzošas atziņas, kāds varbūt uzzinās laimīgas laulības dzīves formulu.
ZIVIS. Vēlams veikt visu, lai jautri pavadītu laiku. Norunājiet randiņu ar draugiem, satiekoties labi iztrakojieties un neaizmirstiet izdiedāt jaunības dienu meldiņus.
Horoskopu pasaule

Citu datumu laikraksti

 • Jāpārreģistrējas līdz gada beigām

  Pamatojoties uz Komerclikuma spēkā stāšanās kārtības likuma noteikumiem, nevalstiskajām organizācijām, kuras reģistrētas kā bezpeļņas organizācijas,...

 • Uz gaismas un cerības takas

  Iluta Kaktiņa šķiet enerģiska, spītīga, pat izaicinoša. Taču būtībā viņa ir kā putnēns, kurš pāragri iesācis lidot, aizlauzis spārnus, tomēr cenšas...

 • Piedalīsies izstādēs

  Vidzemes Tūrisma asociācijas valdes sēdē apsprieda 2005.gadā realizējamos projektus, kas paredz dalību starptautiskās tūrisma izstādēs Lietuvā,...

 • Nav bijuši šķirti nevienu dienu

  Zeltinieši Vija un Voldemārs Cingleri ir pāris. Jau piecdesmit trešo gadu. Visu mūžu palikuši uzticīgi dzimtajai pusei. Viņam šomēnes paliks 78 gadi,...

 • Profilaktiska pote politikas veselībai

  Lai gan nekas briesmīgs Latvijā nav noticis, tomēr ir nepieciešama cita vadība. Vismaz tā sabiedrībai skaidro katrs otrais politiķis. Vai tiešām kaut...

 • Rekordliels skaits spiningotāju meklē lomus

  Sestdien Kāla ezerā septīto reizi norisinājās spiningošanas sacensības, kas ar katru gadu pulcē arvien vairāk dalībnieku no dažādiem Latvijas...