Horoskopi šodien

Jaunava uzsāks intrigas.

Jaunava uzsāks intrigas
AUNS. Necentieties izlikties labāks nekā patiesībā esat, jo īlenu maisā nenoslēpsiet. Varbūt, ka tieši vājībās slēpjas jūsu patiesais spēks. Neiesaistieties avantūrās.
VĒRSIS. Kopā ar kolēģiem risināsiet ar sadarbību saistītus jautājumus. Izvairieties no tenkām, pievērsieties globālākiem jautājumiem.
DVĪNIS. Kādas senas draudzības vārdā varat iesaistīties jaunos darījumos, kas neparedz materiālu atbildību. Sajutīsiet nepieciešamību pēc iemīļotās personas tuvības.
VĒZIS. Pēkšņi šķitīs, ka ļaudis to vien dara, kā cīnās par to, kas būtībā ir ilūzija. Jūs sargās atziņas par vērtībām, kuras nav mērāmas ne naudā, ne arī graudā.
LAUVA. Dienas lielāko daļu pavadīsiet pie sava darba galda. Dienas izskaņā saņemsiet ielūgumu uz pasēdēšanu tuvu draugu lokā, kā arī patīkamus uzmanības apliecinājumus no pretējā dzimuma puses.
JAUNAVA. Darbavietā būsiet nolēmusi uzsākt kādu intriģējošu spēli, kuras noteikumi ātri kļūs zināmi citiem. Ja izturēsieties draudzīgi, saņemsiet negaidītu atzīšanos mīlestībā.
SVARI. Ja nemitīgi dīdīsiet iemīļoto, tad visai drīz baudīsiet vientuļnieka dzīvi. Izdomājiet, ko vēlaties panākt, un tikai tad rīkojieties, jo sekas var būt neatgriezeniskas.
SKORPIONS. Ar pacietību un piekāpību spēsiet pieveikt milzu darbus. Draudzīgi izturieties pret pretējo dzimumu, tad veiksme būs jūsu sabiedrotā.
STRĒLNIEKS. Pats nespēsiet izprast savas patiesās vēlmes, grūtības sagādās koncentrēšanās darbam. Jūsu garastāvokli var ievērot kāds acīgs intrigu vērpējs, kurš centīsies ievilkt negodīgā darījumā.
MEŽĀZIS. Varat saņemt kritiskas piezīmes, kuras tiks mērķētas uz neparastajiem hobijiem. Izbrīvējiet laiku, lai pabūtu kopā ar tuvajiem cilvēkiem. ŪDENSVĪRS. Neuzticiet kolēģiem uzsāktā turpmāko veikšanu, tā jūs sabojāsiet līdzšinējos sasniegumus. Gribēsiet iegādāties skaistas lietas, bet nekas neatbildīs jūsu gaumei.
ZIVIS. Saspringtā gaisotne darbavietā var radīt vēlēšanos aizmukt no ikdienas kņadas. Var rasties doma par sava biznesa uzsākšanu, tam diemžēl maciņš būs par plānu.
Horoskopu pasaule

Citu datumu laikraksti

 • Nav bijuši šķirti nevienu dienu

  Zeltinieši Vija un Voldemārs Cingleri ir pāris. Jau piecdesmit trešo gadu. Visu mūžu palikuši uzticīgi dzimtajai pusei. Viņam šomēnes paliks 78 gadi,...

 • Profilaktiska pote politikas veselībai

  Lai gan nekas briesmīgs Latvijā nav noticis, tomēr ir nepieciešama cita vadība. Vismaz tā sabiedrībai skaidro katrs otrais politiķis. Vai tiešām kaut...

 • Rekordliels skaits spiningotāju meklē lomus

  Sestdien Kāla ezerā septīto reizi norisinājās spiningošanas sacensības, kas ar katru gadu pulcē arvien vairāk dalībnieku no dažādiem Latvijas...

 • Aicina ievērot likumu un neīsināt govīm astes

  Daudzi dzīvnieku turētāji pēc plašajām diskusijām masu saziņas līdzekļos zvana uz Pārtikas un veterināro dienestu (PVD) un vaicā, kā tad īsti ir ar...

 • Izdos pastmarku ar Alūksnes ģerboni

  Latvijas Pasts atbalstījis Alūksnes pilsētas domes vēlmi un nolēmis nākamā gada sākumā izdot pastmarku ar Alūksnes pilsētas ģerboni. Uz tā attēlota...

 • Aicina balsot par grāmatām

  Sabiedriskā organizācija “Lauku bibliotēku atbalsta fonds” sadarbībā ar publiskajām bibliotēkām mudina izvirzīt grāmatas - kandidātus konkursam...